Jump to content

Ей ще се побъркам вече


milenic

Recommended Posts

А3 е мотора 1,6 изпаритела бил испански,а софтуера български...........
Колега, защо въобще, както каза Любе, си сложил ГИ на 1,6 ? Тя перфектно върви и с обикновена. Сега имаш надупчени всмукатели и разни други главоболия. Питай първо тук, после се небивай с пари.Виж какво ти казва колегата Славчо:
Този мотор се газифицира лесно и не би трябвало да имаш проблеми!.............!
Демек или монтьора е за бесило или газовата за коша. Бих ти помогнал, но имам път към Търново чак след 2 седмици.На бензин как върви?Ако на бензин е ОК, проблема ти е в сетингите на компира. Глъхнене се получава и при прекалено богата смес, което пък идва от неправилно сетване на софта към ЕКУ то на колата.
..........п.с.на бенз нямам проблеми
Е как като ти е заминала ламбдата нямаш проблем на бензин? Няма логика. Редно е да са ти по-високи оборотите и по-висок разход.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, защо въобще, както каза Любе, си сложил ГИ на 1,6 ? Тя перфектно върви и с обикновена. Сега имаш надупчени всмукатели и разни други главоболия.

1.6 с обикновена газ?а кво правим с тия пластмасови колектори :lol: ???или нека си гърми,пък ще сменим неколко пъти кутията на възд.филтър(или ще сложим клапан на кутията :lol: )-тя не е скъпа 200-на лв. :lol:

Колегата с проблема:проблема не е в ГИ,а някъде в бнз. с-ма и аз го търся къде е,но уви засега греда..по нагоре в темата споменавам кво съм сменил и кво остава да пробвам...ще пиша при развитие

айде със здраве...и нищ лично :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........

Зависи кой и как си остави ръцете при монтажа, колега ! Ще следя развоя на темата с интерес, понеже допускам проблема да е в ГИ то. Един колега тук във форума имаше подобни доработки на неговия ГИ с подобна диагноза и се оказа ГИ то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...