Jump to content

фарове за ауди А3


akulak

Recommended Posts

Здравейте! Искам да си сменя фаровете на А3(1998) с новите, които са цели заедно с мигачите. Откъде да си купя? Ще имам ли проблем с кабелите и щипките--- т. е ще трябва ли и тях да сменям. Някой ако предлага втора ръка ще е хубаво. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да си сменя фаровете на А3(1998) с новите, които са цели заедно с мигачите. Откъде да си купя? Ще имам ли проблем с кабелите и щипките--- т. е ще трябва ли и тях да сменям. Някой ако предлага втора ръка ще е хубаво. Благодаря!

Колега първо темата ти не е за тук (поне така мисля аз) и второ ако си беше направил труда да потърсиш щеше да намериш доста писано по въпроса...като например за това, че се реже част от калника за да стане фара. Успех все пак :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накратко тези фарове са Depo,TYC или оригинални.Първите 2 марки са на цена от 290 до 350 лв,като в Интеркар бяха около 340 лв.Оригинални се намират по 250лв. за бройка.За поставянето има се преправя буксата и се реже или подгъва края на калника където се захваща мигача.Ако не са оригинални и си с обикновена крушка ще си крайно разочарован от осветеността,но едно ксенонче 4300К променя коренно нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Здравейте! Искам да си сменя фаровете на А3(1998) с новите, които са цели заедно с мигачите. Откъде да си купя? Ще имам ли проблем с кабелите и щипките--- т. е ще трябва ли и тях да сменям. Някой ако предлага втора ръка ще е хубаво. Благодаря!

няма проблем сменяш си ги и тва е - аз съм си ги сменил също, так ми харесва повече :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

имам питане и не искам да пускам нова тема, за това пиша в тази.

знаете ли дали ксеноновите фарове с LED системата от фейслифт модела (2008) могат да се слагат на модела преди фейслифта? там без рязане на брони и други подобни..

същото питане важи и за задните фарове..

предварително благодаря :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да си сменя фаровете на А3(1998) с новите, които са цели заедно с мигачите. Откъде да си купя? Ще имам ли проблем с кабелите и щипките--- т. е ще трябва ли и тях да сменям. Някой ако предлага втора ръка ще е хубаво. Благодаря!

Евала за решението! И моите са сменени задно със стоповете! Ето:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...