Jump to content

регистрация в www.demonoid.com


Recommended Posts

Колеги имали някой регистриран в Demonoid 4е ми трябва invitation code, спе6но се нуждая от една програма която никаде другаде не мога да я намеря благодаря предварително :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имали някой регистриран в Demonoid 4е ми трябва invitation code, спе6но се нуждая от една програма която никаде другаде не мога да я намеря благодаря предварително :respekt:

Аз имам, но от известно време са спрели регистрацията за нови потребители

Invitations

To invite someone to the site, give him/her one of the following invitation codes, and the account registration address:

http://www.Demonoid.com/register.php?with_invite=1

Please note: To avoid abuse, invitations are limited. Also, if someone you invite gets warned/banned, you might get warned/banned too.

Please do not try to sell your invitation codes. It is against site policy. Thank you! Invitation code list:

No invitation codes found

You can not create more invitations at the moment

Invitation codes are limited based on time since last creation and other factors.

Please check back this space, you'll be notified here when you are able to create an invitation again.

Кажи коя е програмата, мога да я изтегля и да ти я кача някъде другаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

благодаря за бързото отзоваване програмата е iSpring Pro тя е за конвентиране на PowerPoint 2007 Presentation(.pptx) към Flash(.swf) Благодаря предварително :bia::bia:

П.С. Програмата е има разпространена свободно но на мен ми трябва отключена за да не прая реклама. :respekt:

Пробвал съм и други програми но тази отговаря на всички критерии, всмисъл както я гледа6 на презентация така излиза с вси4ки ефекти на фла6.

Редактирано от 1c01342
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за бързото отзоваване програмата е iSpring Pro тя е за конвентиране на PowerPoint 2007 Presentation(.pptx) към Flash(.swf) Благодаря предварително :hilezh::bia:

П.С. Програмата е има разпространена свободно но на мен ми трябва отключена за да не прая реклама. :bia:

Пробвал съм и други програми но тази отговаря на всички критерии, всмисъл както я гледа6 на презентация така излиза с вси4ки ефекти на фла6.

Айде,

и да почерпиш :-)

FlashSpring iSpring Pro 3.1.0.2042

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е бърз колегата,бебето има екстра температура 39 и не мога да следя нещата ,ако с нещо мога да съм полезен пишете ,моята регистрация все още е валидна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...