Jump to content

ето я и моята красавица


Triple_Dogs

Recommended Posts

честито,колега!

малко инфо за самите фарове, лесно ли се слагат, сваля ли се бронята!

Тази седмица и аз се задох с едни черни ангелски очи, и през уикенда мисля да се занимавам!

на теб страхотно ти се е получило

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито,колега!

малко инфо за самите фарове, лесно ли се слагат, сваля ли се бронята!

Тази седмица и аз се задох с едни черни ангелски очи, и през уикенда мисля да се занимавам!

на теб страхотно ти се е получило

слагар се като оригиналните не се реже от калника защото са с отделен мигач

и бронята не се сваля машинките от старият фар се слагат с един преходник и всичко е ок

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е честито, ама защо не си сложи фар и мигач в 1 ?

Защото има занимавка с буксите, трябва да се реже калника и т.н. Така е по-лесно и по-практично :rolleyes:

ПС: Супер е станало! Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре и аз ще правя тази операция, после ще ви покажа и моята красавица, само дето ще имам май жичкаджииски проблем, щото сега съм със стария едносекционен фар, и ще трябва да се преправя май

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я,

Ми тя бургаска ве!

Може да се рарминем по пътищата:

http://picbg.net/pic.php?u=548933rU0&i=137199

и същите лайсни :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това завист ли е или кво ..ако твоята е по добра ..покажи я ..младежа се радва на това което има и това показва....айде моля ти се ..малко по така ;) и между другото да ни светнеш кой е тоя модел "8Р"

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и златни фарове и вежди да им сложите се ша си останат а3-8L.кат си земиш 8Р тогава показвай красавици...

ша няма да си останат А3 защото са А4. Ама дори и Б8 да си купя, какво от това??? Ще съм загубил повече пари.....ставаше дума за красота не за година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не эавист-моята каруца си е с двусекционните фарове и да ти кажа ми изглежда по добре.фар кола не прай.има много по важни неща.и да ти кажа имам 3-4 аверчета с такива и съжалявам че ги послушах и аз да си зема такава-а3.дотук ми стъпа на 11-12 а не намирам нищо по добро от един опел астра dti -

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не става-много дебело ми отиди-трябва да прая подарък

кефа цена няма ....важното е че ти харесва повече "ръждата" ..ай стига сме срали по темата на колегата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...