Jump to content

ГИ-АУДИ А4 1,8Т 1995 г 150кс


Recommended Posts

Моля някой от форума със същата кола и да е сложил ГИ да ми пише и посъветва какво,как и къде да внимавам при поставянето.Дали се напасват нещата при нашият модел и къде са тънкостите в цялата тази игра.Почти вътрешно съм решил да слагам газ,но има все още едно но.................Предлагат ми ГИ-ПАУЪР ДЖЕТ или обратното не си спомням монтаж в Пловдив/а аз съм от София/ за 1350лв.Кара ли някой с такава уредба,добра и безпроблемна ли е/доколкото е възможно де/?Мерси момчета предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля някой от форума със същата кола и да е сложил ГИ да ми пише и посъветва какво,как и къде да внимавам при поставянето.Дали се напасват нещата при нашият модел и къде са тънкостите в цялата тази игра.Почти вътрешно съм решил да слагам газ,но има все още едно но.................Предлагат ми ГИ-ПАУЪР ДЖЕТ или обратното не си спомням монтаж в Пловдив/а аз съм от София/ за 1350лв.Кара ли някой с такава уредба,добра и безпроблемна ли е/доколкото е възможно де/?Мерси момчета предварително

А защо трябва да се разкарваш до Пловдив? И тук на много места се предлага (вкл. и аз) Power Jet - ако си се насочил конкретно към нея :hilezh: Не е толкова важна марката, колкото този, който ти я монтира и настройва - повечето ГИ на пазара си приличат изключително много, макар и брандирани по различен начин :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението.Найстина вече на 99 % съм решил да слагам.Моля за повече инфо,като записване,за колко време ще се постави грамотно и най вече ми е важно ЦЕНА да ми дадеш.Засега се насочвам към теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението.Найстина вече на 99 % съм решил да слагам.Моля за повече инфо,като записване,за колко време ще се постави грамотно и най вече ми е важно ЦЕНА да ми дадеш.Засега се насочвам към теб

Имаш ЛС...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля някой от форума със същата кола и да е сложил ГИ да ми пише и посъветва какво,как и къде да внимавам при поставянето.Дали се напасват нещата при нашият модел и къде са тънкостите в цялата тази игра.Почти вътрешно съм решил да слагам газ,но има все още едно но.................Предлагат ми ГИ-ПАУЪР ДЖЕТ или обратното не си спомням монтаж в Пловдив/а аз съм от София/ за 1350лв.Кара ли някой с такава уредба,добра и безпроблемна ли е/доколкото е възможно де/?Мерси момчета предварително

Колега здравей,

аз съм със същата газова уредба много съм доволен от нея колата ми е А4 1.8Т 1996 .

Оборотите са много стабилни ускорява /е не е като на бензин естествено но все пак това е нормално да се загубят 10 коня/

Вече съм и навъртял 4000км и няма никакви проблеми. В софия разгодът е около 12-13 литра /работя до ЦУМ/,а на магистралата с с скорост 160-200 9.6 литра.

Такаче слагаи ще останеш много доволен относно. Мога да ти препоръчам мая майстор поне вече е пробвано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей,

аз съм със същата газова уредба много съм доволен от нея колата ми е А4 1.8Т 1996 .

Оборотите са много стабилни ускорява /е не е като на бензин естествено но все пак това е нормално да се загубят 10 коня/

Вече съм и навъртял 4000км и няма никакви проблеми. В софия разгодът е около 12-13 литра /работя до ЦУМ/,а на магистралата с с скорост 160-200 9.6 литра.

Такаче слагаи ще останеш много доволен относно. Мога да ти препоръчам мая майстор поне вече е пробвано.

Ще съм ти благодарен.Колко струва и каква марка е ГИ? Ако можеш да ми драснеш тел.на майстора,ако ме устройва да се разбера с него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще съм ти благодарен.Колко струва и каква марка е ГИ? Ако можеш да ми драснеш тел.на майстора,ако ме устройва да се разбера с него

Колегата ти е написал, че е същата :steinigung: Ако искаш да ти върви и харчи по същия начин си сложи по скъпичка уредба. За добро майстори е трудно да се каже понеже за едно и също място двама човека имат противоположни мнения обикновенно. За тези на Иван Сусанин за 3 коли мога да кажа, че са доволни от слагането но това не значи че на теб ще ти я сложат както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Българските Фобос БСМ вървят на около 1150-1300 лв

Пауър Джет, АГ Зенит, Ийзи Джет 1350-1500 лв

Ловато, Тартарини, Заволи, Стар Газ - 1450 - 1600 лв

Бигаз, БРЦ - 1600-1800 лв

Ето ти приблизителни цени :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...