Jump to content

въпрос за накладки


poluoska

Recommended Posts

Здрравейте. имам стреанен проблем с накладките когато карам извън градско накладките на предните колела започват да свирят мн дразнещо не като ги натискам а на отпуснат педал като обера малко волана на ляво или в дясно спират за момент и като изправя волана пак започват :rolleyes: като ообера лекО педала на спирачката пак спират за оклоло 20 секунди и пак се почва . Има ли някои идея от какв се получава така накладките са ЛУКАС. БЛАГОДАРЯ.

Редактирано от poluoska
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрравейте. имам стреанен проблем с накладките когато карам извън градско накладките на предните колела започват да свирят мн дразнещо не като ги натискам а на отпуснат педал като обера малко волана на ляво или в дясно спират за момент и като изправя волана пак започват :hilezh: като ообера лекО педала на спирачката пак спират за оклоло 20 секунди и пак се почва . Има ли някои идея от какв се получава така накладките са ЛУКАС. БЛАГОДАРЯ.

Скоро същата работа при един мой колега - профилактика на апаратите не помогна много ,оказа се виновна

помпата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро същата работа при един мой колега - профилактика на апаратите не помогна много ,оказа се виновна

помпата.

И какво по точно и имаше ма помпата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво по точно и имаше ма помпата?

Точно какво не знам . :rolleyes:

Той не е от тия ,дето се занимават с онанизъм - да търсят гумички и да се мъчат да реанимират нещо което е

вече умряло . Просто си купи някаква италианска и каза ,че проблема е решен . Сега е в отпуска и като се

върне ще го помоля да я разглобим с научно-изследователска цел :hilezh: ( ако не е хвърлена вече).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно какво не знам . :rolleyes:

Той не е от тия ,дето се занимават с онанизъм - да търсят гумички и да се мъчат да реанимират нещо което е

вече умряло . Просто си купи някаква италианска и каза ,че проблема е решен . Сега е в отпуска и като се

върне ще го помоля да я разглобим с научно-изследователска цел :hilezh: ( ако не е хвърлена вече).

Ако е от помпата много е важно каква сп. течност ползаш защото ментака раздува гумичките и се получава точно това и моят проблем е същия но гратско и се моля да мина само с профилактика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах такъв проблем и се реши като се почисти и смаза механизма за притискане на накладките (просто не се връщаха).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...