Jump to content

Платно за ускорителната помпа


martou

Recommended Posts

Здрасти на всички,

Може ли някой да ми каже откъде да си купя свястно платно за ускорителната помпа? Карбуратора е Keihin, 1 мисля, колата е B3 91 година NE двигател. Купих си едно, което няма нищо общо със старото- от някаква гадна гума е, изкара 1 ден точно и пак протече. Оказа се че се е цепнало- пълен ментак. Моля ако някой е купувал и е доволен да каже от къде, че ако дам по всички магазини по 15 лева докато уцеля читаво....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички,

Може ли някой да ми каже откъде да си купя свястно платно за ускорителната помпа? Карбуратора е Keihin, 1 мисля, колата е B3 91 година NE двигател. Купих си едно, което няма нищо общо със старото- от някаква гадна гума е, изкара 1 ден точно и пак протече. Оказа се че се е цепнало- пълен ментак. Моля ако някой е купувал и е доволен да каже от къде, че ако дам по всички магазини по 15 лева докато уцеля читаво....

колега от кой магазин го купи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора Evanko, но точно от "ЕВРО 07" го купих платното. поне аз от темата която си дал не видях друго място да пише да се продават. Иначе нищо лошо за хората, много съм доволен от обслужването и всичко, но просто в някакъв каталог го намериха че става, и на размер беше същото. Може да е било за друг карбуратор просто да не е менте. Лошото е че гадната гумичка е 15 лв, целият комплект- 40, и не искам да рискувам да си купя пак без да знам дали ще стане. Оригиналното (поне мисля че е оригинално) е направено от нещо като плат (сигурно затова се казва платно), а това си беше гумено отвсякъде. Ей сега я палих колата на бензин, тече яко. Моля помогнете, наздраве :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички,

Може ли някой да ми каже откъде да си купя свястно платно за ускорителната помпа? Карбуратора е Keihin, 1 мисля, колата е B3 91 година NE двигател. Купих си едно, което няма нищо общо със старото- от някаква гадна гума е, изкара 1 ден точно и пак протече. Оказа се че се е цепнало- пълен ментак. Моля ако някой е купувал и е доволен да каже от къде, че ако дам по всички магазини по 15 лева докато уцеля читаво....

Ето ти малко картинки за К-1.

ЦЪК

Има го и платното в целия му блясък и оригинален вид. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го монтирах, пробвах дали работи на бензин - не течеше и от тогава само на газ. Да не си го монтирал обратно има едни канали от едната страна. И друго което се сещам, ти смени ли малките О рингове, един колега беше писал, че му е текло от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами О ринговете, незнаех че може да тече и от тях. Правилно го сложих, то си има канали в които влиза ръба на платното (не ръба точно де). Това за шкуркането пак после го прочетох. Обаче новото платно със сигурност се цепна. Утре или в понеделник отивам по магазините в търсене на платно, ако намеря ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...