Jump to content

B4 / ada / виене


jjj

Recommended Posts

колеги отскоро имам следния проблем - карам си и накрая на 3-та началото 4-та (някъде 60км/ч) се чува едно виене, което, ако подам газ и ускоря, спира да се чува....

... та някой, ако има идейки по въпроса, нека да свирне насам:-)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги отскоро имам следния проблем - карам си и накрая на 3-та началото 4-та (някъде 60км/ч) се чува едно виене, което, ако подам газ и ускоря, спира да се чува....

... та някой, ако има идейки по въпроса, нека да свирне насам:-)))

Moje da e lager,a moje i skorosti :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам го същото от 4 години.Смених маслото на скоростната кутия ,понамаля малко като че ли,но пак го има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май ще се окаже предно ляво лагер.... вчера покарах по-дълго - някъде към 200км и започна да се чува и при друга скорост - сега към 75-80 и определено се чува отпред и отляво, засилва се доста и при отнемане на газта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята така вие, до към 60км/ч се чува а над тази скорост не. Дано да не е вторичния вал на скорострната кутия ,че на Б4ките това им е слабост.

Ако е лагер - джантата ще загрява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на твоята какъв то4но и излезе проблема, колега???

щото симптомие миа са сходни с тая разлика, че при мен започна да вие към 60 и впоследствие и към 80... и го чувам отляво.

друг е въпроса, че си проверявах дали грее, ма не открих нищо интресно и на двете предни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди и при мен имаше виене към 110 км/ч ,един майстор ми каза ,че е лагер.

Бях тръгнал да търся лагери, но не щеш ли ми се разби външното ляво каре , та чак се отдели от полуоската.Смених карето и виенето,което имах изчезна.

Може да е и каре,провери като завъртиш волана пълен ляв и после десен и тръгни дали има някакво тракане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с нови лагери и нови карета и на мен ми вие от ляво

ама няма грее

но май трябва го ударя на разправия ми се струва ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. . . а някой би ли обяснил как то4но да тествам дали не е от външно каре, какви шумове издава в начало, кави издва в напреднал стадий - просто никога не съм имал проблем с външно и не съм наясно със симптоми и изследването им на ход:-)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. . . а някой би ли обяснил как то4но да тествам дали не е от външно каре, какви шумове издава в начало, кави издва в напреднал стадий - просто никога не съм имал проблем с външно и не съм наясно със симптоми и изследването им на ход:-)))

По горе съм описал как се тества.Провери също така маншоните ако са скъсани със сигурност от това ще бъде, ако пък не е за напред ще имаш. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...