Jump to content

Информация за почистващи препарати за дизел


dope_hat

Recommended Posts

Интересувам се има ли някакъв ефект от слагането на почистващ препарат за tdi двигател. На първо четене съм си харесал един продукт от сайта на ProSpeed - Injector Cleaner 6 in 1 - дизел / марката е Bardahl /

1155.jpg

Дали е добре това за двигателя и горивната система, има ли ефект от такова нещо !? Ще се радвам хора които са слагали такива препарати да споделят мнение и препоръки относно кой препарат и на коя фирма е най - ефективен. Нямам проблеми по двигателя или горивната система, но пък защо да не направя едно профилактично почистване - разбира се ако има смисъл и не вреди по никакъв начин на автомобила.

И също така да питам, на коя бензиностанция дизела е ' най - добър ' защото се колебая от кои да зареждам ... между OMV и Лукойл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

от Лук ойл съм най доволен като вървеж и разход :) пък за добавка да ти кажа съм ползвал РАДЕКС И ЛИКИ МОЛИ и от двете съм доволен, но за тази не знам не съм запознат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз за тази не знам, но Лики Моли съм сипвал и на карбуратор и на инжекция и съм супер доволен.. при карба най-силно се усети разликата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз на бензина слагах Gold Eagle и останах доволен, онзи ден за нафта си взех втория артикул от тук: Цък една тубичка от 500 гр. стига за 520 литра. Ще пиша тия дни дали има някакъв ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...