Jump to content

Отново са модерни кражбите на емблеми...


lachko

Recommended Posts

Снощи като се приближавах към моето бебче, паркирано пред Ескада, забелязах нещо ужасно. И двете ми емблеми "S-line" на двата предни калника бяха изчезнали, а за подарък имах много дълбоки драскотини точно там, където са били емблемите. ;) Освен че застрахователите (ДЗИ) не ги покриват, емблемите струват 40лв. всяка.. :hilezh: :hilezh: В Порше БГ - Пловдив ми казаха, че сега това било някаква нова мода в Пловдив - да се крадат емблеми на Ауди, особено "S-line", "quattro" и разните там S3, 4,5 и т.н. Така че, колеги, внимавайте къде оставяте колите си, особено ако имат такива емблеми..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да внимаваш? ;)

Ей циганска държава сме!

Аз изгорях, но само с чистачка! :hilezh:

Разказах историята на един германец 2 пъти и той каза, че не можел да ме разбере!

Явно в Германия НЕ се крадат чистачки, емблеми и т.н.!

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крадат се, защото има кой да ги купува на безценица. Ако никой не купува такива работи, никой няма да ги краде. Друг е въпроса, че българина винаги търси евтинкото, без значение крадено или не...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си свалил емблемата на задния капак самостоятелно.Надписчета А4 и 1.8 не съм и имал никога.АСамо тая на предната решетка ми е останала, дано не ми откраднат и нея, че няма да се разбира какво карам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То пък това да откраднеш чистачка ..... бахти , ще трябва да си ги сваляме вечер :stupid: като едно време с гумичките , та ако щтракнеш лостчето да не надраска стъклото ... хахахахаха :respekt:

Дейба и кирливата държава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

upass, прав си, тия дни ще се появи някой голф с-лайн.. а пък аз, за да може този някой да впечатлява девойките пред селската дискотека, сега ще остана 3-4 дни без кола, за да може да ми боядисат калниците... много жалко.. поне днес очаквам да ми се обадят от Порше БГ да си взема новите емблемки.. иии да чакам отново някой да ми ги свие.. Иначе най-много се кефя, че автокаското (чието известие, че трябва да си платя вноската, дойде днес) не покрива липсващи "елементи, възли и агрегати".. Но това страхотно!!! Ако утре заваря колата си без джанти, волан, седалки или не дай си боже двигател, мога спокойно да си направя харакири и да продължа да си плащам лизинга... Живеем в истински рай...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то те не покриват гуми с джанти , фабрични навигаций , компресори на климатици и т.н.

Не били трайно закрепени части !!!

Та ако ви откраднат калника ... сигурно и той ще бъде нетрайно закрепена част.

Въобще не им пълнете гушите на тея цигани!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даам, почти нищо не покриват. Дори има някои много глупави клаузи. Например като четох оня ден. Не покриват фабрични навигации, но покриват аудио/радио техника. Хмм.. Моята кола е с MMI. Чисто технически това ми е аудио системата (т.е. на екрана се извежда информация и се управлява аудиото и е неразделна част от аудио системата) Та ако ми откраднат екрана например? Какво става? Аудио/радио техника ли е или навигация или телефон или "модул" отнасящ се до настройки на екстри в колата? Другото смислено е, че ако човек живеещ под един покрив със собственика или е негов служител направи щета по колата от злонамерени действия или небрежност - никакви пари не се изплащат... Така ако някой служител в Интерлийз (фактически собственик на моята кола) изпусне без да иска чук, паве, камък или квото и да е там върху моята кола - аз пия една хладка до студена вода и по живо по здраво :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой служител в Интерлийз (фактически собственик на моята кола) изпусне без да иска чук, паве, камък или квото и да е там върху моята кола.

Хахахахаха :hilezh::hilezh::flehan:

То не е за смях , защото е на наш гръб , но ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не били трайно закрепени части...

сега някой ако ми обясни коя е "трайно" закрепена част :hilezh: щото гумите не са ми падали от главините при движение... явно трайно са закрепени, ама какво знам аз :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...