Jump to content

Recommended Posts

Имам въпрос ,понеже съм нов член в този форум и незнам дали е редно така,но не намерих нещо подобно та затова реших да пусна една тема,по точно запитване ,имаме ауди А6 2.7 ТДИ 2005 година QUATTRO комби,възможно ли е на този двигател ,тази кубатура да се монтира чип тунинг ,който е на куплунг , ще се промени ли нещо , по колата освен въртящият момент ?скоростната кутия е автоматична и tiptronic ? Питам искам съвет ,ако някой може да ми даде ще му бъда благодарна.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

163 коня е 2.5 tdiне 2.7
163 к.с. или 120 kv AUDI A6 2.7 TDI QUATTRO 2005 имат такъв мотор ....
163 к.с. или 120 kv AUDI A6 2.7 TDI QUATTRO 2005 имат такъв мотор ....
поне нашата кола е с такъв двигател ,де
163 к.с. или 120 kv AUDI A6 2.7 TDI QUATTRO 2005 имат такъв мотор ....поне нашата кола е с такъв двигател ,де
и все пак ,да си дойдем на темата тези х-ки които са по горе отговарят ли на този двигател или са съвсем различни?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този мотор си е доста рядък според мен

ето какво излиза за 2.5 tdi, който по коне е близък

198 коня

400 нютонметра

Увеличение на мощноста с 35 [HP]

Увеличение на въртящият момент с 30 % [Nm]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да наистина е рядък,незнам защо така ама не е често срещан , и искаш да ми кажеш че по принцип не може да се чипоса така ,ли ? или става ли например да му се монтира такъв чип за 2.5 TDI или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абсурд да се сложи чип от 2.5 tdi

просто трябва да се намери чип за този мотор

пробвай тук www.prospeed.bg или тук www.digitaltuning.bg

ако там нямат файл, ще се наложи да се потърси малко по усърдно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ауди А6 2.7 ТДИ 2005 година QUATTRO комби,възможно ли е на този двигател ,тази кубатура да се монтира чип тунинг ,който е на куплунг...

http://www.steinbauer.cc/neu/index.php?car_engine=16070 това е на куплунг, горните са с препрограмиране/смена на чипа

ПС не съм сигурен дали това точно е за твоя двигател. влез в сайта и провери

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да наистина е рядък,незнам защо така ама не е често срещан , и искаш да ми кажеш че по принцип не може да се чипоса така ,ли ? или става ли например да му се монтира такъв чип за 2.5 TDI или не?

Чипа не тези автомобили не е универсален,от 2.7 на 2.7 не става,камо ли от абсолютно различен,иначе може да се направи чип през диагностичната букса на автомобила,очакваните резултати са от 380Нм на 450Нм и от 163к.с на 210+к.с. Предполагам автомобила е от Скандинавийте някъде с тоя мотор, абсолютно еднакъв е с тези 179к.с,ограничен е софтуерно само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос ,понеже съм нов член в този форум и незнам дали е редно така,но не намерих нещо подобно та затова реших да пусна една тема,по точно запитване ,имаме ауди А6 2.7 ТДИ 2005 година QUATTRO комби,възможно ли е на този двигател ,тази кубатура да се монтира чип тунинг ,който е на куплунг , ще се промени ли нещо , по колата освен въртящият момент ?скоростната кутия е автоматична и tiptronic ? Питам искам съвет ,ако някой може да ми даде ще му бъда благодарна.....

това което ти трябва е Power Box , можеш да си купиш такава от Порше БГ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно повер бокса е последното нещо което му трябва

нали това иска, да е на букса и да може да го сваля и монтира за отрицателно време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...