Jump to content

Одраха Аудито


Martin_Lozanov

Recommended Posts

Здравейте колеги. Снощи незнам кога са одрали Аудито - на предния капак са драскали и също от дясната страна врата и калника. Драли са с ключ най-вероятно. Днес ходих до една автомивка и ми казаха, че няма как да се оправи с пастиране :hilezh: Ако някой има идея или предложение ще съм му благодарен да го сподели, тъй като така чак ми се реве за любимата кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Снощи незнам кога са одрали Аудито - на предния капак са драскали и също от дясната страна врата и калника. Драли са с ключ най-вероятно. Днес ходих до една автомивка и ми казаха, че няма как да се оправи с пастиране :hilezh: Ако някой има идея или предложение ще съм му благодарен да го сподели, тъй като така чак ми се реве за любимата кола.
Ако е много одрана няма да стане с паста.Даи снимки
Здравейте колеги. Снощи незнам кога са одрали Аудито - на предния капак са драскали и също от дясната страна врата и калника. Драли са с ключ най-вероятно. Днес ходих до една автомивка и ми казаха, че няма как да се оправи с пастиране :gut: Ако някой има идея или предложение ще съм му благодарен да го сподели, тъй като така чак ми се реве за любимата кола.
Иначе сам го правил първо минавам с ъсшкурка 2000 водна пада лака после с паста абразивна и трети етап с полираща но пак ти казвам незнам каква е драскотината моита не беше от ключМамичката им това е много гадна работа чак мен ме е яд
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че колата е застрахована, вземи си парите, и, ако имаш интерес, ще те пратя при добър бояджия. На старото ауди след аналогично дране ми оправи капака, без да личи къде свършва старата боя и почва новата (без да пръска целия капак).

Къде беше спрял, когато се случи това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходи при застрахователите ти.Доста е разправията,но лично на мен за 1 черта на 3 елемента(преден калник,2-те врати ) ми дадоха 312 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, задължително ще отида първо при застрахователите. После ще видим, но е адски гадно така, тия копеленца дето са драскали ръцете да им изсъхнат. Иначе предпочитам да пробвам варианта с паста както каза колегата и после ще видим. Дано да се оправи така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред блока в Младост 2, на никого не съм пречил всичко си беше съвсем нормално, и сутринта :flehan: А този бояджия казваш, че е добър, колко г/д би трябвало да излезе подобна интервенция?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред блока в Младост 2, на никого не съм пречил всичко си беше съвсем нормално, и сутринта :P А този бояджия казваш, че е добър, колко г/д би трябвало да излезе подобна интервенция?

преди 2 г взимаше 100 лв на точка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха ясно,ами ще видя как са нещата като отида при за страхователите. Че то е нещо страшно, там доколкото имам идея доста се виси, а аз нямам почти никакво време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...