Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

Здравей Димо, извинявай ако е имало друго запитване като мойто по-горе, но искам да те попитам дали можеш да ми предложиш термостат и антифриз че им е дошло времето. Колата е А4 1.8Т quattro, 97г. Благодаря ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Няма проблем, никой не е длъжен да чете всичко

Антифриз мога да ти предложа чевен на 15лв тубата която е 1.5литра.На теб ти трябват 2 такива

Термостата на Бер струва 30 ина лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем, никой не е длъжен да чете всичко

Антифриз мога да ти предложа чевен на 15лв тубата която е 1.5литра.На теб ти трябват 2 такива

Термостата на Бер струва 30 ина лева

Много ти благодаря колега за бързата реакция. Направо ще ти звънна за да се разберем. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зна4и моторчето за празния ход наистина по bosch струва кам 200лв само 4е един приятел си го купи за неговия пасат от някаде за 4о лв мога да питам и ще ви кажа.но то няма как да се ремонтира общо взето шашка се компа.ако драпнеш акумолатора за малко ще видиш 4е си забравя грешките и известно вереме ще работи добре след това пак мизерия...

Колега от къде се купуват стъпковите моторчета по тънко? Мойто чак сега се скапа ,мотора е АВК 2,0Е 115ск. Моля драсни ако си разбрал къде е това място! Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

това беше преди 100 години и не мога да се сетя изобщо

Мога да ти проверя твойто за какви пари може да се намери но за целта ми трябва рама на колата защото са 2 модела има вариянт е едно метално моторче, другия е с пласмасово

ПОздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам части за основен ремонт(всички видове автомобили) и ходова част,спирачна система и окачване(само за немски)

Geotze,Nural,Kolbenshmit,AE,AMC(бутала,сегменти,лагери,глави,гарнитури...)

Brembo,ATE,Febi,Bilsteisn,Sachs,MOOG,Pierburg (дискове,накладки,амортесьори и вси4ки видове тампони,маншони,носа4и.....)

Филтри, ремъци, ангранажни ролки

Масло Castrol

Работя предимно с марки които са за първоначално вграждане за Audi

За Всички от клуба 15% отстъпка

За тези които не са от София възможни са доставки по куриер

Все пак Audi-tata трябва да се в отлично състояние:hilezh:

Тел. 0888 314 025 Димо

ICQ 347 367 465

Колега в темата пишеш,че твой приятел си купил стъпково моторче за около 40 лв. А иначе струвало 200лв. Искам да те помоля ,ако си го питал от каде го е взел да споделиш,че мойто си замина! Колата е Б4 :2,0Е: АВК :115кс :пълен инжекцион,защото ми казват цени от порядъка на 300-400 лв за ново!? Благодаря ти предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега

точно в горното съобщение съм написъл за това моторче

Първо беше за пасат който е с различен мотор от този на аудито

2-ра за да ти провер въможно най-евтиното ми трябва рамата на колата, а има един модел за твота кола който наистина струва 400лв както са ти и поискали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега

точно в горното съобщение съм написъл за това моторче

Първо беше за пасат който е с различен мотор от този на аудито

2-ра за да ти провер въможно най-евтиното ми трябва рамата на колата, а има един модел за твота кола който наистина струва 400лв както са ти и поискали

ОК първо се извинявам,че не обърнах внимание на поста за пасата! Ето № на рамата и на мотора,ако искаш провери и дай инфо,ако не здраве да има! Рама:WAUZZZ8CZPA126066. Мотор:АВК. Благодаря!!!!! Редактирано от odzhakov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей,

Значи порверих какво трябва да е на колата ти е и се оказа че си с това дългото метално моторче, което мога да ти го предложа само на siemens.Цената му обаче е ужасна, мога да ти го дам на 410лв

Имам го налично

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК първо се извинявам,че не обърнах внимание на поста за пасата! Ето № на рамата и на мотора,ако искаш провери и дай инфо,ако не здраве да има! Рама:WAUZZZ8CZPA126066. Мотор:АВК. Благодаря!!!!!
ОК,благодаря ти много,ще помисля и ти пиша при положение,че ще купувам ново!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам части за основен ремонт(всички видове автомобили) и ходова част,спирачна система и окачване(само за немски)

Geotze,Nural,Kolbenshmit,AE,AMC(бутала,сегменти,лагери,глави,гарнитури...)

Brembo,ATE,Febi,Bilsteisn,Sachs,MOOG,Pierburg (дискове,накладки,амортесьори и вси4ки видове тампони,маншони,носа4и.....)

Филтри, ремъци, ангранажни ролки

Масло Castrol

Работя предимно с марки които са за първоначално вграждане за Audi

За Всички от клуба 15% отстъпка

За тези които не са от София възможни са доставки по куриер

Все пак Audi-tata трябва да се в отлично състояние:hilezh:

Тел. 0888 314 025 Димо

ICQ 347 367 465

трябва ми модул за ксенон на ауди с 8 98 година има ли и колко пари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

За съжаление блока за ксенона струва 800лв оригинален, ако не си го намериш 2-ра употреба, може да се достави за около 4-5 работни дни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми трябва,най-оригиналната капачка за разширителното казанче за 80ка АВК. Защото са малко по твърди маркучите,по някога. Също гуменото съединение,което е от дебитомера към дроселовата клапа ,АВК мотор. Това може и ползвано защото чувам страшни цифри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи капачката оригинална струва 30лв

Гумения маншон пак оригинален е 240лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей,Значи порверих какво трябва да е на колата ти е и се оказа че си с това дългото метално моторче, което мога да ти го предложа само на siemens.Цената му обаче е ужасна, мога да ти го дам на 410лвИмам го наличноПоздрави Димо
Колега побвах стъпково моторче,което ме увериха,че работи и проблема си остана! Като го открия,ако се наложи да се купуват чаркове,приемаш ли ме за клиент?
Значи капачката оригинална струва 30лвГумения маншон пак оригинален е 240лв
А този маншон има ли алтернатива по тънка?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е разбира се се :flipoff:

Що за въпрос :flipoff:

Надявам се да откриеш къде ти е проблема

Маншона обаче е само оригинален, нищо по-евтино не може да се намери

Редактирано от thesaint11
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,моя проблем е почти същия. Двигател АВК. По-миналата зима започна да ми мени оборотите,от 5-600 до 2-3000 при лек удър по ст.моторче се оправяше. Купих друго втора употреба, което карам сега. От 1-2 седмици започнаха да се бъзикат оборотите,когато е по студена колата скачат. Когато загася колата ,и пак я запаля често се стабилизират! Също като ги стабилизирам принудително, с педала на гаста за по-продължително време,пак в някои от случаите се оправя. Когато се нормализират обаче, пак варират от време на време но съвсем слабо в порядъка на 20-60 оборота! Тази лека амплитуда е почти постоянна,дори като загрее.Когато е загряла и се движа на скорост щом натисна съединитела оборотите се сриват до 150-300 аха да загасне но не,мнооого рядко да угасне. На место като и дам газ и пусна рязко педала е по стабилна,но пак пропадат под 700-600.Пробвах с стъпково моторче,което ме увериха,че работи. Ефекта беше, като когато пропадат при форсиране на място. Дайте акъл ,ако сте били на мое място,или посто се сещате какъв е проблема. МОЛЯ!!! ЕТО ТОВА МИ ДОЙДЕ ДО ГЛАВАТА :flipoff:

Редактирано от odzhakov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам части за основен ремонт(всички видове автомобили) и ходова част,спирачна система и окачване(само за немски)

Geotze,Nural,Kolbenshmit,AE,AMC(бутала,сегменти,лагери,глави,гарнитури...)

Brembo,ATE,Febi,Bilsteisn,Sachs,MOOG,Pierburg (дискове,накладки,амортесьори и вси4ки видове тампони,маншони,носа4и.....)

Филтри, ремъци, ангранажни ролки

Масло Castrol

Работя предимно с марки които са за първоначално вграждане за Audi

За Всички от клуба 15% отстъпка

За тези които не са от София възможни са доставки по куриер

Все пак Audi-tata трябва да се в отлично състояние:bia:

Тел. 0888 314 025 Димо

ICQ 347 367 465

Колега ,как и къде мога да те намеря за капачката,която е 30 лв? Дай някакви контакти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Димо!Можеш ли да ми кажеш цени на задни газови амортесьори(и всичко което трябва да се смени с тях),както и тампони за заден мост.Колата е AUDI 80 B4 Avant ABK 1994г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Мога да ти предложа задни амортесьори маслени на Билщайн по 80лв/бр и газови по 127лв/бр

Комплекта буфери и прашници който трябва да се смени заедно с амортесьорите е 35лв на Боге

Тампони за моста са по 26лв/бр

Това са нещата имам ги налични при мен

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор!Самият ремонт съм го замислил към края на декември или началото на януари т.к. тогава очаквам една финансова инжекция.Намислил съм и доста неща по предницата да сменям.Но първо изозадзе.Аз съм от Плевен.Мога ли от София да си взема частите когато гипоръчам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел thesaint11. Тези тампончета, на кормилните щанги за които те питах на Л.С. Във фолксваген ми казаха,че се продават комплект с щангите. Ти сигурен ли си,че ги има като отделна резервна част? Защото, ако можеш да ги намериш ще ги купя. Става дума за, 80 ,Б4 ,авант, АВК.

Редактирано от odzhakov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че може колега, а също така мога и да ти ги пратя нещата до Плевен не е проблем

mak_a : водната помпа за теб струва 40лв на HEPU

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...