Jump to content

табло на А4 Б6


to6o1.8ss

Recommended Posts

Здравелте колеги!

Искам да попитам по компетентните , как се сваля таблото на А4 Б6 или по конкретно подставките за чаши над касетофона.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Б6, но не знам кам се сваля. Не изглежда лесно обаче. Аз не бих се захванал сам. Що не пробваш в сервиз?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така е две нищо и никакви пластмаски пак имам чувството че ще се счупи нещо много сериозно ама някой може и да знае

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си внимателен нищо няма да се счупи.Иначе се вади много лесно и просто.Над поставката за чашата,аварийните и тази за монетите ще видиш че има една пластмаса която ги заобикаля.Тази пластмаса се вади с една малка отверка-права.Като си избираш една страна и започваш с отверката да я издърпваш напред.Не се протеснявай не можеш да я счупиш.След като махнеш тази пластмаса поглеждаш от горната страна на поставката.Ще видиш че от двете страни има езичета.Тези езичета се натискат с 2 отверки надолу и едновременно дърпаш поставката навън докато тези езичета влезнат в едни улейчета така,че да махнеш отверките с които ги натискаш.После само дърпаш напред и тя излиза цялата.За поставянето-блъскаш я навътре докато тези езичета щтракнат.Слагаш пластмасата(тази която е над поставката за чаша) като я потупваш с леки удари към таблото.Това е,къжи после дали си я свалил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...