Jump to content

Audi A2-1.4 TDI


TaChi88

Recommended Posts

Здравейте!Аз съм нова във форума тука и ми трябва спешна информация за колата като цяло за Ауди А2.Ще копуваме кола сега  за мен  и много ми се иска пак да е Ауди и то тази А2.Имаме една А4 която съпругът ми кара и сме много доволни но нищичко не знаем за плюсовете и минусите  на А2 ?Няма снимки на двигателите им по обявите-много странно!?Който може  моля да ми даде малко инфо -ще съм благодарна. :smilie_colors1:

Редактирано от magi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма снимки на двигателите, защото не се отваря по начина по който сме свикнали да гледаме... http://i9.photobucket.com/albums/a58/dblinn/6-17-07%20German%20Car%20Day/IMG_1769.jpg

a се маха целия капак отпред така - http://4.bp.blogspot.com/_iBqZIXW4Lk4/SxGiq09tFnI/AAAAAAAAAJQ/OAKcPl1uEU8/s1600/Photo2107.jpg ако изгори крушка, пак се маха капака, лесно става(но е по трудно от норм вдигане на капак), но това е вероятната причина да не им снимат двигателите продавачите на коли =)

ако има за проверка само масло примерно - пада едно капаче отпред, на което е емблемата AudiA2_3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Здравейте, чудя се дали да се насоча към ауди А2, но се притеснявам, скъпи ли са ремонтите на алуминиевите ламарини и какво е окачването. Колко струва обслужване на бензин и на дизел, защото се чудя дали бензин или дизел. Разпитвам толкова защото за да си взема бензинката която искам трябва да пътувам 400км. в едната посока, а има дизелче на 50км., но не го знам в какво състояние е и двечките са 2002 г,.

Редактирано от shadou2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да допълня струва ли си слагане на газ на такава бълха , а да и може ли да сложи 185/65/14 по гумикалкулатор може, но ще влезе ли апарата на диска отпред в 14 джанта

Редактирано от shadou2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eвтини ремонти 180лв комплект ангренаж, окачването също е евтинко , ако пътуваш дизел, 14ки джанти за Ауди от новия милениум няма! гаозово на този бензин е пълна глупост!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...