Jump to content

15 май-Божурище!


Fibrom

Recommended Posts

ОК,аз ше хода с мойта мацка,тя също е фен на АУДИ и на тунинга...Нещо по-конкретно да се уточниме или там ше се набараме?? :roll: То май започва от 14:00,а???? 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за, ще пътувам до морето но предполагам че ще се прибера до 17:00.

Божурище отваря от 17:00ч. според мен преди 18:00 няма смисъл да се ходи (това си е мое мнение)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Началният час е 13:00 :!: А за тези които ще участват-трябва да са в 10:00 :!: Така че ако се организираме трябва да е преди 13:00 :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Началният час е 13:00 :!: А за тези които ще участват-трябва да са в 10:00 :!: Така че ако се организираме трябва да е преди 13:00 :respekt:

Правилно :!:

аз ще участвам затова ще съм от 10:00 там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз честно казано съм почти сигурен че ще ходя с още няколко приятели (също с AUDI) и ще се радвам ако имам възможността да се видя и да се запозная с членовете на клуба и Какво ще се разберете (къде и кога ще се чакате) и може да дойда с направо с вас :love::bia::respekt::flehan::hallo::hallo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз честно казано съм почти сигурен че ще ходя с още няколко приятели (също с AUDI) и ще се радвам ако имам възможността да се видя и да се запозная с членовете на клуба и Какво ще се разберете (къде и кога ще се чакате) и може да дойда с направо с вас      
Няма да е зле :shock: Само да се организираме и ние софиянците!Една Ауди-колона до Божурище ще е супер :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате плевенчани да ходим организирано? 8)

Ами искаме :shock::shock::shock: 0888/328389 Цецо ако някой иска да звънне да се разберем за неделя кога ще тръгваме, че аз съм много навит 100% :shock::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете ме за горният ми пост просто бях изключил какво ще се случва на 15.05 на Божурище. И благодаря на Gambini че ме светна. Ако смогна да се прибера от Бургас до 14:00ч и аз съм на линия :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се много но аз като невежа незнам на кое викате НИМ :oops: някой да ми обясни да дойда и аз с колите от клуба ,защото така или иначе ще идвам на там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се много но аз като невежа незнам на кое викате НИМ  някой да ми обясни да дойда и аз с колите от клуба ,защото така или иначе ще идвам на там
Тук :wink:http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=d711c314...1ef2ef2da7922a3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Божурище в неделя някой ще носи ли стикери на клуба да мога да си бзема и аз? Ако не става на Божурище може ли да ми дадете някакви координати за връзка че много ама много искам стикери!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...