Jump to content

Волтмер и грешни показания!


Recommended Posts

Волтмера на допълнителните уреди на централната конзола не отчита вярно, има разминаване с около 2-2,5V от реалните стойности.

Понеже май няма възможност за тариране и корекция, да ме посъветвате към някой доверен майстор, който да помогне.

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как няма, бе Вили :) Grizzly калиброва моя например.

Тъпото е, че някоя умна немска кратуна не е вързала на правилното място волтметъра и той мери пада на напрежението по инсталацията, а не при +- а на акумолатора :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е той си е връзван на "+/-" към акумулатора и пак си показва тия същите стойности...

интересното е, че понякога отцепва и почва да показва правилно...обаче са някакви частни случаи :hilezh: и не кефи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с моя така се бях шашнал,даже бях пуснал тема защото се бях притеснил,че е алтенатора.Проблема се оправи с отваряне и почистване със спрей за платки.

Преди това ми показваше 12в,а при консумация даже падаше надоло,просто има една пружинка която да държи стрелката в нулево положение,и тя се беше зацапала с боклучета и спъваше стрелката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ме съмнява да е от това, защото още като като ги купих забелязах че този беше отварян... и забелязах, че някакво съпротивление беше подменено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...