Jump to content

Хидравлика


pleyboi

Recommended Posts

Здравейте колеги,някой дали ще може да ми помогне.Като загрее колата,волана трудно се върти а иначе на студена е добре.От какво може да е масло?Как се источва тогава :) И също така загрята имам някво свистене,мн неприятен звук.Мислех че е от ремаците но не е от тях.Мерси на всички отзовали и неотзова ли се :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега смени си маслото,че ,ще сасипеш помпата така? източва като вадиш маркуча палиш за момент заварташволана и гасиш виж добре за мизерий малко клепе ама нямакак клепи грозно.Налижаш новото масло палиш пален десен пален ляв и 6ца :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Масло има,трябва да се смени вече.Ще пробвам да го източа както каза колегата Babuka.А така няма ли опасност помпата да остане на сухо и да я прецакам?Или тва си му е чалама. :hilezh:

Редактирано от pleyboi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масло има,трябва да се смени вече.Ще пробвам да го источа както каза колегата Babuka.А така няма ли опасност помпата да остане на сухо и да я прецакам?Или тва си му е чалама. :hilezh:

Кат го източиш въртиш на място без да палиш двигателя и се изтака цялото масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

палиш за момент заварташволана и гасиш

здравеи колега няма да тане нищо , опасност няма бади смел, става ина сухо както казва др. колега ама така е по сигу рно :rolleyes:

:hilezh::hilezh::flehan::bia:;):lol:;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Источих старото,наливам хубаво червено масълце паля наляво надясно,добре хапна 1 литар.Но неразбирам едно защо волана ту е лек ту твърд.А и нещо постоянно шуми,Побърквам се вече.Явно ми е заминала хидравликата :icon_arrow:

Редактирано от pleyboi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Источих старото,наливам хубаво червено масълце паля наляво надясно,добре хапна 1 литар.Но неразбирам едно защо волана ту е лек ту твърд.А и нещо постоянно шуми,Побърквам се вече.Явно ми е заминала хидравликата :hilezh:
Не ти е заминала хидравликата, а помпата ти е за ремонт....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това масло червено не е за хидравлики.

Ема той си пише,че е за хидравлика с серво управление е автоматични скоростни кутии.Па де до ги знам тва ми препоръчаха :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ема той си пише,че е за хидравлика с серво управление е автоматични скоростни кутии.Па де до ги знам тва ми препоръчаха :hilezh:

Червеното е за авт. ск. кутии, но не за хидравлики.

Зелено, минерално е за хидравликата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Шумът не е идвал от хидравличната помпа,Днес след откачането на 2 ремъка отпред установихме,че шума е от динамото по точно лагерите бяха заминали.Смених ги с нови и сега мърка като коте :rolleyes: А да попитам зареждането на динамото е 13.7 а на акумулатора е 13.4 при 1000 оборота,и вътре същата стойност показва 13.4 толко ли трябва или повече и ако да как се увеличава зареждането?

Редактирано от pleyboi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...