Jump to content

11-12 април Серес, Гърция


Recommended Posts

Колеги, мисли ли някой да ходи, кой от двата дни е по-интересно ако някой е ходил преди, че не ми се виси и двата дни при гърчулята? :respekt:

За информация: входа е 15 евро и разстоянието в км според googlemaps е около 220 км от София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година ходихме и на дрифт и на драг. на драг отидохме събота и бяха основно тренировки, пазеха си колите, в неделя е било якото. според мен си струва да се отиде и двата дена, може и да преспиваш в сандански, само 30 км е от границата до серес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега за информацията, и аз се надявах неделята да е по-интересния ден, че събота ми се отваря работа и няма да мога. Но неделята мисля да отида

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега за информацията, и аз се надявах неделята да е по-интересния ден, че събота ми се отваря работа и няма да мога. Но неделята мисля да отида

Напиши ми ако искаш на лично 1-2 дена преди това, мое да се видм некъде там :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес ходих до Серес и няма по-тъпо състезание, което съм гледал някога. Около 10.30ч. започнаха някакви друпки и хоп обедна почивка от час и половина. Основно пускаха някакви скутерчета и незнам си там някакви мотори и тук там някоя и друга дръпка с коли. Към 16.00ч. всичко свърши без да се знае коя кола е победител. Да не говорим, че имаше 10-тина коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странно, може би заради Великден е било така, миналата година само в събота имаше страшно много коли, много съжалих че не можах да отида и в неделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...