Jump to content

СПИРАЧНА ТЕЧНОСТ


Recommended Posts

Моля за информация. Тъй като спирачната течност трябва да се сменя през 2 години знае ли някой какво количество е необходима за тази операция. По принцип ще я сменям в сервиз, но изкам да си купя оригинална от Шкода. Става въпрос за а4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към въпроса на колегата. В Унитрейд като ходих последно ми казаха, че трябва да я сменя, защото мойта не била сменяна вероятно откакто е купена колата и можело да се повредят датчиците на АБС-а. Казаха ми, че при тях смяната, заедно с течността, ще струва около 60 лева за оригинална течност или към 45 лева за течност на ОМВ.

Това, разбира се, предполагам е със съответната надценка на Унитрейд. Някой може ли да ми препоръча друг сервиз, където да ми сменят течността по-евтино. Въобще има ли някаква философия в тази работа (напр. обезъвдушаване и т.н.) или всеки може да я направи, така че да няма значение къде ще отида. Все пак става въпрос за сигурността и не искам да правя компромиси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично като я сменях (на B4-ка), ми трябваха 2бр * 250ml * 9лв (ATE DOT 4). Остана ми малко, за доливане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...