Jump to content

педала на съеденителя потъва


balemezov

Recommended Posts

както си карах усетих че педала на съеденителя потъва без да го натискам варнах го с крака но след малко взе да пада пада пак и това става само в движение на место при изгасен двигател си деиства нормално кам какво да се насочвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че е счупена пружината в помпата на педала. Но след като потъва сам е почти сигурно, че и гумичките опускат. Само след разглобяване ще се разбере със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен беше така - само беше счупена пружината - ако имаш скъсана гумичка ще ти тече течност в краката.

Пружина не се продава за резервна част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правих помпата на 80-ката на баща ми. А пружина използвах от някаква стара помпа от руски автомобил. Беше съвсем малко по-дъга от тази на Аудито но си стана и работи до ден днешен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почти 100% е една от помпите (външната или вътрешната). аз имах същия проблем преди няколко месеца със същите симптоми които описа. ако сам прав обаче много внимаваи кои ще ти я сменя защото при мене месец след ремонта продалжаваше да си потъва педала от некадарна работа. при смяната се маха сервото и нчкво оплатнения и т. н. после не го ли направи6 ка'т хората... сега да чукнем на дарво се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почти 100% е една от помпите (външната или вътрешната). аз имах същия проблем преди няколко месеца със същите симптоми които описа. ако сам прав обаче много внимаваи кои ще ти я сменя защото при мене месец след ремонта продалжаваше да си потъва педала от некадарна работа. при смяната се маха сервото и нчкво оплатнения и т. н. после не го ли направи6 ка'т хората... сега да чукнем на дарво се оправи.

Не се сваля сервото. Максимум 3 часа е работата. Но ако ще сваляш буталото от ск.кутия ти трябва канал понеже е неудобно мястото. Според мен е помпата на педала. Провери първо нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...