Jump to content

Крушка-Фасонка от мигач


Shaq

Recommended Posts

Колеги помагайте. По причини които не ми се обясняват изгубих си мигача направо с фасонката и крушката. Купих си мигач но не знам ква фасонка и крушка трябва да си взема. Може и да не трябва фасонка може да върви с крушката ама като не разбирам кво да правя, най-добре да си питам. Колата ми е Ауди А4 '96.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че за монтажа трябва да се свали и фара. Ако някой от форума е свободен и може да ми помогне да монтираме мигача, защото не разбирам много много. Аз ще си платя/почерпя след това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням не се сваля фара. Има една контра която трябва да поместиш за да може да натиснеш щипката на мигача и да го издърпаш напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 v 21w жълтаимаш и друк мигач виж там каква е крушката :):rolleyes::rolleyes:

Ако разбирах от сичко щеше да е много добре. Крушка купух. Обаче голям пролбем нямам фасонка. Някой ако има ще си я платя. Аз съм от Пловдив и днеска вече нямам време щото съм на работа а пак трябва да пътувам утре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако разбирах от сичко щеше да е много добре. Крушка купух. Обаче голям пролбем нямам фасонка. Някой ако има ще си я платя. Аз съм от Пловдив и днеска вече нямам време щото съм на работа а пак трябва да пътувам утре.

в смисъл как нямаш фасунга,искаш да кажеш че ти стърчат две голи кабелчета и нищо друго ли?Всъщност фасунгите са два вида,единият е монолитен(цял) и цялата фасунга барабар с крушката е неделима от кабела,т.е. се вади от мигача цялата,другия вид е от две части,т.е. едната част с крушката си остава в мигача,а другата е щекерче на захранващия кабел и се щраква на мигача.Виж огледай добре какво имаш на края на кабелчето,оттам ще стане ясно какво да търсиш.иначе обикновено мигача си върви със фасунгата към него,не бива да е кух :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в смисъл как нямаш фасунга,искаш да кажеш че ти стърчат две голи кабелчета и нищо друго ли?Всъщност фасунгите са два вида,единият е монолитен(цял) и цялата фасунга барабар с крушката е неделима от кабела,т.е. се вади от мигача цялата,другия вид е от две части,т.е. едната част с крушката си остава в мигача,а другата е щекерче на захранващия кабел и се щраква на мигача.Виж огледай добре какво имаш на края на кабелчето,оттам ще стане ясно какво да търсиш.иначе обикновено мигача си върви със фасунгата към него,не бива да е кух :rolleyes:

Всичко е ясно, имам си щекерче не е гол кабела. Нямаше към мигача фасонка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...