Jump to content

запитване за одраскана боя


Recommended Posts

Докато ми помага да си измия колата , сестра ми взе гъбичка за съдове и одраска капака на двигателя с грубата и страна на 3 места.

Въпросите са ми какви препарати да използвам , само на (поразените ) места ли да третирам , и как .

Редактирано от emergence
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колко са дълбоки драскотините, може да излязат и само с пастиране, но може и да се наложи по-сериозна интервенция за отстраняването им :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съвсем повърхностни са , търкани са с гъбичка . Искам първо да пробвам с тази паста , но как става номера , дане от незнание да си направя по- голяма беля .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца купувах от Практикер една паста,която уж била специално за отстраняване за драскотини (повърхностни разбира се) в общи линии върши работа.

Трябва да се подготвиш за здраво търкане :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.imcdb.org/images/036/487.jpg сребърен металик утре ще напиша кога на боята , ако трябва по голяма точност .

Притеснява ме това ,че съм гледал по Discovery как мокрят гъбите с който полират и как не трябвало да остава на сухо препарата .

Редактирано от emergence
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.imcdb.org/images/036/487.jpg сребърен металик утре ще напиша кога на боята , ако трябва по голяма точност .

Притеснява ме това ,че съм гледал по Discovery как мокрят гъбите с който полират и как не трябвало да остава на сухо препарата .

Колега да споделя личния си опит. Моята е металик. Купих си паста (по съвет на продавача) за металик без абразивни часици. Мисля че основната съставка е парафин, май има и на тефлонова основа потърси из нета има инфо. Сега за резултата миеш колата подсушаваш мажеш с пастата и търкаш с чист парцал вълнен или памучен няма значение(машинка не ти трябва пробвал съм). Най-повърхностите драскотини изчезват без следа. Имах две по-дълбоки като ги видях ми пречерня с повече търкане станаха незабележими. Това е - успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...