Jump to content

.....за вратата на 80-ката.......


SLIPER

Recommended Posts

Здравейте,

Искам да си сваля всичките кори от вътрешната страна на вратата. Извадила ми се е облицовката на вратата и искам да си я направя. Почнах да се мъча сам, но има явно някакви щипки, които не знам къде са и се препънах. Дали въобще е лесно или е увъртяно. Ако може по-подробно описание да ми дадете. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам да си сваля всичките кори от вътрешната страна на вратата. Извадила ми се е облицовката на вратата и искам да си я направя. Почнах да се мъча сам, но има явно някакви щипки, които не знам къде са и се препънах. Дали въобще е лесно или е увъртяно. Ако може по-подробно описание да ми дадете. :hilezh:

ЗДР КОЛЕГА КАТО овиеш болтовете които са въъ дръжката и са три на брои махаш с развиване бутона за заключване и кората тряба да избуташ от долу на нагоре защото има отзад едни пласмасови куки да не се счупят като на моята :hilezh:

от някои неграмотник остава жилото за отваряне от вътре като последно УСПЕХ :hilezh::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как се свалят корите, енджой :D

Много благодарско за видеото. Не бях се сештал, че има и такива екстри. Много яко. :bia::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...