Jump to content

Audi 90 2.3e_5 cylinder


ryegrass

Recommended Posts

Филма да слагаш куатро е голям и сапунен :hilezh: карай си я както е в момента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 151
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И така да е......

8000 за тоя гроб......

Добре де.... ти цифко протрита и поръбена.... ти па се появи де не ти е работа..... Кажи ми са честно.... не те ли фаща срам, да пишеш у тия теми,при положение,че караш некъв глупав меро дет е 10 години по млад,10 пъти по чуплив и 100 пъти по невървежен?Само тва искам те запитам?А.... и са се сетих.... не ми се праи на умен..... щот е смешно.... ако смяташ,че си толко вървежен... казвай да палиме към Пловдив.. .та разплачеме и да се приключва....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве ти си тоя дето не те кефят яките коли! Мухахахах ПАЛЯК! Просто истината е, че тати ти отпусна 3000 за кола и затва взе тва ръждиво канче!

Наля още 2000 лева в него, обаче пак мишкуваш и не си се пускал с никого, щото е потресаващо бавна......

На мен ми се пъчи, като почнеш сам да си изкарваш парите сам, палачор.......

Мухахахах мишок с изтръпнал език, кефят ме яките коли, ма наистина яките. А не некви никви, некво кат твойто торище. ;) Зех си 90-ка щом ме кефи ве ташак и я направих яка, а не кат твойто жалко КУПЬЕ, дет беше по-маняшко торище и от клошарския ти МЕРО. Паляка дет е имал 5 коли, коя от коя по-изтръпнала и заУхава. Ма кво ли ти обяснявам. Такова кат теб, с тор у главата, торници ше кара, кво друго, селската батка маслар. Ташак страшен! Пускам се ве ташак, ма не го правим достояние на такива цървули кат теб, щот нема сми нема вденеш кво се е имало впредвид. И мойта, ако е потресаващо бавна, твойто гробище за полски катерици кво е ве? :lol: А тва, че си изкарваш сам парите, не те прави по-малък балък и смешник. :lol: Поредния "преуспял" сопол. :flehan: С маняшка щайга за 10К! Ей смешка!

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де.... ти цифко протрита и поръбена.... ти па се появи де не ти е работа..... Кажи ми са честно.... не те ли фаща срам, да пишеш у тия теми,при положение,че караш некъв глупав меро дет е 10 години по млад,10 пъти по чуплив и 100 пъти по невървежен?Само тва искам те запитам?А.... и са се сетих.... не ми се праи на умен..... щот е смешно.... ако смяташ,че си толко вървежен... казвай да палиме към Пловдив.. .та разплачеме и да се приключва....
Аве тъп протрит чаршаф ти откогато почна да работиш на заплатка в Бул Инс голяма батка стана ве......Спокойно, не се надъхвай,ще получиш сърцебиене! Според теб нормално ли е тая кола да е 10к и тук да викат че всичко е наред...Иначе колата изглежда добре! Като е невървежен що акна да се пуснем от летящ на пари ве вървежен :lol:
...
С кой се пускаш ве? Правиш филмчета как настигаш някой, дето незнае че се гоните... :lol: С Астрата що не се пусна, нъл си много бръз.... Даже нали беше напълнил главата на оня ташак от селУ, забрайх ИванчУ ли беше, как още малко ти требе да разминеш зъбаря и оня ми обяснява в скайп! Със сълзи съм се смял! Гроб, дето върви колкото 1.9TDI 131 коня, да бие С2 :flehan:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве тъп протрит чаршаф ти откогато почна да работиш на заплатка в Бул Инс голяма батка стана ве......

Спокойно, не се надъхвай,ще получиш сърцебиене! Според теб нормално ли е тая кола да е 10к и тук да викат че всичко е наред...

Иначе колата изглежда добре! Като е невървежен що акна да се пуснем от летящ на пари ве вървежен :flehan:

Виж са протрита мърша нещастастна..... аз от когато работя на заплата.... ти не си могъл си изпросиш от мама и тати и 3 леа за близалка със сладолеТче... та ми не дръж сметка на мен... цифка глупава.От теб ли акнах ве..... глупак най голем?От теб ли?Пак да попитам?Ти дето като ти споменах за старт,талон за талон,дрисна кат македонско девойче,след секс с негърче,дет паламарката му е 30 санта и се е насрало?Аве ей....... да ползваш масълцата дет ги продаааш за смазка и да ме не занимаааш с глупостите ти.... щот стаааш за смех..... глупак най голем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аценце брат всеки мое си прави на колата квото иска.Може и да е твой набор и 20 хилки да лумне у нея ма важното е,че го кефи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Бухахах къв талон за талон ве, ти пак се обърка с някой...

На мен такова предложение не си ми отправял! Обаче и да си, аз тая линейка кво да я правя, вътре мирише на абортирала кошута........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бухахах къв талон за талон ве, ти пак се обърка с някой...

На мен такова предложение не си ми отправял! Обаче и да си, аз тая линейка кво да я правя, вътре мирише на абортирала кошута........

Пак изпростя.... мамин сладък.... или толко ти ражда празната тиква?Ай кат си толко надъханяк.... слагай талона на Меро... или вади 3к леа и да ги пускаме....... или па ше дриснеш как тва не било кола за стартове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аценце брат всеки мое си прави на колата квото иска.Може и да е твой набор и 20 хилки да лумне у нея ма важното е,че го кефи
БАТЕ прав си ве така е, ама тука същите герои оплюха оная Б4ка дет се продаваше и се кланяме на тая Б3ка дето не е нищо особенно.....
или па ше дриснеш как тва не било кола за стартове?
че много ясно че не е! Ама от летящ от 50 км бих се пуснал.......
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Даже нали беше напълнил главата на оня ташак от селУ, забрайх ИванчУ ли беше, как още малко ти требе да разминеш зъбаря и оня ми обяснява в скайп! Със сълзи съм се смял! Гроб, дето върви колкото 1.9TDI 131 коня, да бие С2 :flehan:

Скии ся курво халипава с нежен глас, не те бих като плямпа долу в спамилнята разни лайна, по адрес.........знаеш на кой пък после се прави, на случайно незапознат, но с некви такива интригантски изпълнения ше ме амбицираш верно да запаля колата и да ти поскачам по гела. Тва съвсем сериозно, дай го видиме тоя въпросния лаф дет толко си се хилил. Щот почваш вЕрно да ме амбицираш да вършим глупости ще ебЪ у смешката разпута.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скии ся курво халипава с нежен глас, не те бих като плямпа долу в спамилнята разни лайна, по адрес.........знаеш на кой пък после се прави, на случайно незапознат, но с некви такива интригантски изпълнения ше ме амбицираш верно да запаля колата и да ти поскачам по гела. Тва съвсем сериозно, дай го видиме тоя въпросния лаф дет толко си се хилил. Щот почваш вЕрно да ме амбицираш да вършим глупости ще ебЪ у смешката разпута.

Мой ли с моя петкан?Ти покаем точно колко върви :flehan: да туриш некой леф за мен... срещу меро?

1000 лева! От летящ....

На кво ги слагаш?На писта?На извънградско у завойчИта?Или на магистрала?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бухахах къв талон за талон ве, ти пак се обърка с някой...

На мен такова предложение не си ми отправял! Обаче и да си, аз тая линейка кво да я правя, вътре мирише на абортирала кошута........

Пуска ти оферта курво, ма акна и се посра, както винаги правиш. Аве я да те питам на глас го докарваш на педал, и кат сексуална ориентация ли си такъв, щот с поведение го докарваш на 1000% :flehan: Балък смотан ше даваш заето, почваш ме амбицираш много силно.

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скии ся курво халипава с нежен глас, не те бих като плямпа долу в спамилнята разни лайна, по адрес.........знаеш на кой пък после се прави, на случайно незапознат, но с некви такива интригантски изпълнения ше ме амбицираш верно да запаля колата и да ти поскачам по гела. Тва съвсем сериозно, дай го видиме тоя въпросния лаф дет толко си се хилил. Щот почваш вЕрно да ме амбицираш да вършим глупости ще ебЪ у смешката разпута.
Ми тва Конджула да ти го потвърди ако има малко достойнство, той ми го разправяше.....Пумияр, не ми се прави на батка бияч, ще дойдеш и ще си тръгнеш посран....Тея плашеници ги разправяй там на паляците дет ти се възхищават......
...
На каране на заден ход.....
Пуска ти оферта курво, ма акна и се посра, както винаги правиш. Аве я да те питам на глас го докарваш на педал, и кат сексуална ориентация ли си такъв, щот с поведение го докарваш на 1000% :flehan: Балък смотан ше даваш заето, почваш ме амбицираш много силно.
Бухахах ти как се насра в темата на Сашко ве, посра те като мисирка! 1000 човека ти се смяха...... Бухахахаха
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че на магистралка......

да турам малко по-ниско окачване и по широки гуме и мое аз да дойдем да се пробвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай
Аз зор нямам, събираш паричките и идваш.......
да турам малко по-ниско окачване и по широки гуме и мое аз да дойдем да се пробвам
Ми ако ни резнеш и 2мата ко праим.........
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...