Jump to content

Ауди AYM 155кс


joretovv

Recommended Posts

Привет и от мен,вече собственик на ауди а4 2.5 тди комби,6 скорости и тн и тн.Колеги кажете нешо по подробно за тази кола,че за момента ми е много мътна и не знам дали съм направил добра покупка или съм се на.....ил.И по принцип какъв реален разход дава тази кола, защото като гледам със слабо подаване на газта извън града се върти около 6.8-7.3 литра,това нормално ли е? :hilezh: PS. сори,но не открих нито една изчерпателна тема която да задоволи любопитството ми,имаше подобни и противоречиви мнения които не ми дават светлина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен,вече собственик на ауди а4 2.5 тди комби,6 скорости и тн и тн.Колеги кажете нешо по подробно за тази кола,че за момента ми е много мътна и не знам дали съм направил добра покупка или съм се на.....ил.И по принцип какъв реален разход дава тази кола, защото като гледам със слабо подаване на газта извън града се върти около 6.8-7.3 литра,това нормално ли е? :gut: PS. сори,но не открих нито една изчерпателна тема която да задоволи любопитството ми,имаше подобни и противоречиви мнения които не ми дават светлина

Аз съм точно с такава кола - на извънградско ако си на 6та предавка разхода зависи единствено от средната скорост. този дет си казал е реален около 110-120 средна скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм точно с такава кола - на извънградско ако си на 6та предавка разхода зависи единствено от средната скорост. този дет си казал е реален около 110-120 средна скорост.

Благодаря ти колега,значи предполагам всичко е нормално(въртя се в тези граници 110-120км)защото във форума имаше едни изказвания за 5.4 до 6.0 литра на 100 което ми се видя несериозно за този двигател,но пък знам ли всеки си е малко луд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...