Jump to content

BMW 525i vs. ? Audi за сверка


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)
Ъъъъъ... абе дръпка имаше... ама нещо много ще да върви за стоковица... и в другата тема са писани разни други хубави неща... ;)

И ти беше свидетел...

Ей, снощи ме няма и сте го обърнали на бит пазар и лаф мохабет ;)

След като съм написал, че в момента колата е сток, значи е така ;) Беше с друг софт (чип не се сменя), но в момента си е с оригиналния! Прекъсвача си е на 6500 об

Дино стенд има зад бриколаж, който не му се вярва, може да я замери по избор ;) (50 леа=каса бира)

Просто колата си дава 15,7 на 400м и не е толкова бавна :wall:

Аз като падна - казвам паднах, като бия- не мога да кажа на бялото черно, нали ? :hilezh: Двама свидетели имаше, няма смисъл от оправдания ...

Редактирано от blacksapphire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 198
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Публикувано (Редактирано)

Ама кой квот си иска да пише бе ... аз си знам какво карам и с какъв двигател, колко коня, какво купе и как върви... а и сам виждаш. Нещо ако не и е било наред на колата, щеше да пада от S4ки, нали ? B) Тогава още по-голям срам за аудито ако е паднало от 170 коньова кола ако е вярна теорията ти - 60 коня разлика и то атмосферка ;):hilezh:

Редактирано от blacksapphire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам никаква теория ;)

...ти си писал за някакви чипове, мапове, мотори и т.н.

Иначе видяхме директно на асфалта какво се случва :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

А3, А4, ТТ? 150 или 180 коня? сток или не ?куатро или не? ръчка или автомат? кога и къде ? :blackey:

Редактирано от blacksapphire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3, А4, ТТ? 150 или 180 коня? сток или не ?куатро или не? ръчка или автомат? кога и къде ? :nixweiss:

Направо ми пускай ЛС да идвам и аз че малко останахме рацерите в ПЛД

ПП Бих искал да се пробвам с това ауди което е паднало от 525-цата ако може де

Аз ще съм с на жена ми 320-ска но колата си върви не е от най спънатите и падам от 525-цата

Редактирано от mladfen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Изкарай компресорното чудо от Щутгарт, да се пуснете турбо и компресорна кола :nixweiss:

Редактирано от blacksapphire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкарай компресорното чудо от Щутгарт, да се пуснете турбо и компресорна кола :nixweiss:

Тази кола е само за возене, тя ще бъде последната с която бих се пуснал.

Вярно и тя си върви прилично но БМВ-то след 5000об/мин си върви доста по добре.

Ще чакам да ми пуснеш ЛС

Редактирано от mladfen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте момчета,ма кат гледам кви върли спорове се вихрят...та се чудя...

Да се пробвам с карт 125 куб. скромно...та ако реши някой...да опитаме...:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама кой квот си иска да пише бе ... аз си знам какво карам и с какъв двигател, колко коня, какво купе и как върви... а и сам виждаш. Нещо ако не и е било наред на колата, щеше да пада от S4ки, нали ? :blink: Тогава още по-голям срам за аудито ако е паднало от 170 коньова кола ако е вярна теорията ти - 60 коня разлика и то атмосферка :bia::blink:

пич единсвтеното убаво за тебе е,че Аудито е автомат.Разликата в конете не е толкова много,че да компенсира автомата. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3, А4, ТТ? 150 или 180 коня? сток или не ?куатро или не? ръчка или автомат? кога и къде ? :flipoff:

Колега аз се пуснах с 325 Е36-192к.с. и я бих, така че срещу А3-150к.с. май няма смисъл да се пускаш. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз се пуснах с 325 Е36-192к.с. и я бих, така че срещу А3-150к.с. май няма смисъл да се пускаш. :flipoff:

Колега, факторите са доста. Според мен 36цата не е била читава по-скоро :hilezh:

Ела се пусни с мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси се за сверка на 400м, става дума за Пловдив и сток коли.

Кораба е сток 2.5 бензин 192к.с

Очаквам предложения на ЛС или на skype: impreza30 .

Съжалявам ако не е за тук темата :hilezh:

Колега кат се върна от почиивка ще ти се обадя,колата ми е Ауди 200 2.2 220кс. 18жанти,ръчни скорости :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега кат се върна от почиивка ще ти се обадя,колата ми е Ауди 200 2.2 220кс. 18жанти,ръчни скорости :hilezh:

Колега, имаш 6,6 ускорение до 100... пусни се с 540ка :sporty:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, факторите са доста. Според мен 36цата не е била читава по-скоро :sporty:

Ела се пусни с мен

Утре съм уговорил дръпка с 328 пак Е36 та ще видиме,какво ще стане.

При първото ми идване към Пловдив ще се разбереме да се пуснем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конете горе- долу са ви еднакви -пробвай.

Sorry,помислих че става въпрос за 330-ката.Пробвай с А3 150к.с.Ще смениш марката след това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...