Jump to content

Проблем с автоматик


stefeto

Recommended Posts

Приятели карам А6 2.5 ТДИ ААТ автоматик и имам следния проблем

Значи давам си аз газ и като ми превлючват скоростите все едно някой ме рита отзад а като стигна до четвърта двигателя се изфосирва и чак тогава я включва и пак все едно някой ме рита от зад :).Та ако някой разбира от автоматици да сподели скоростната кутия е обслужена преди 3000 км филтър и масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клапанно тяло за смяна, промивка или модулационен клапан ( този, който регулира нялягането). Добре е да се види отново нивото на маслото, може и то да е причина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера какво ми се случи,паля колата оставих я малко да поработи включвам на директна и колата все едно не съм включил на скорост давам газ колата си се форцира и нищо, после влючих на задна тръгна и след това пак на директна и потегли.Колеги май имам сериозен проблем.Изказвайте някакви мнения за да се ориентирам какво да правя,че ще ходя на майстор ще ходя ама понеже не разбирам от автоматици карам от 2 месеца да не ми кажат че трябва да сменя скоростната кутия че там става дебела работата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да потърсиш Стефан от Меи -Варна, Пловдив - Слави Шишков. Най малкото консулт ще ти направят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или я закарай в GEMINI4 - ако почакаш още малко може съвсем да спре :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Съживих си колата и сега съм много щастлив Благодарение на колегата more който ме снабди със скоростна кутия сложих я и сега колата не се удържа :D:steinigung::hilezh::)

Редактирано от stefeto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от както смених скоростаната кутия колата взе да да върви повече а и много интерестно вече като я настъпя не прави димни завеси а изкарва много малко черен пушек в началото и после колкото и да я газя не изкарва грам пушек,аз си го обяснявам че колата много се е мъчила със старата кутия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...