Jump to content

Проблем КолеГи, ПОМОЩ


Recommended Posts

Колата ми не ще да държи нормална температура смених капачка датчик на радиатора и термостат... Днес като смених термостата паля колата и си мисля сега като загрее ще отвори долната труба ще загрее датчика ще му стане толпло и ще пусне перкете ама НЕ колата загря водата взе да ври и в радятора като стигна 105 градуса пусна перките охлади до 100 пак си ври по слабичко и така... нзм кво да я правя 3 датчика смених за температурата и няма много интересно че и първия и новия термостат все късно отварят

ДАВАЙте идеи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

водна помпа?Въздух в системата?

въздух няма колега водата я вурти помпата обезвъздуших я хубаво а горе на казанчето се вижда че водата преминава ////

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, случайно да си с газово , че там като се пробият платната на изпарителя и пускат газ в антифриза , от там се получава въздушна възглавница, съответно и перките не включват на време и антифриза завира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, случайно да си с газово , че там като се пробият платната на изпарителя и пускат газ в антифриза , от там се получава въздушна възглавница, съответно и перките не включват на време и антифриза завира.

преди няколко дни го отварях и нямаше нищо но се чудя дали да не пробвеам да махна газта докато за пробата а водата не мирише на газ във вторник трябва да патувам та нзм кво ще правя до тогава трябва да е изрядна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега махни маркучите,които топлят изпарителя и ще ти се оправи колата.при мен тъпаците в сервиза не бяха го свързали ,където трябва и колата стоеше на 100 градуса.сменях 10 термостата и водна помпа свалях и нищо.и накрая един приятел ми вика дай махнем изпарителя и взе че се оправи.пробвай и ти.успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...