Jump to content

VAG-CAN Commander 1 4 Full


Recommended Posts

здравейте , търся спешно драйвери за уиндоус"виста"за VAG-CAN Commander 1 4 Full !!!

искренно ще съм благодарен за всеки линк който съдържа решение на проблема ми.... :lupe:

мнооооого е дразнещо да имаш кабела ,а да не можеш да гоползваш.. :flehan:

предварителни благодарности на всички!!!

моля модераторите ако съм побликувал темата на неподходящо място да я преместят!!! :bia:

Редактирано от st.pi4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за оффтопика само да попитам да не отварям друга тема.Аз имам VAG-COM кабел,въпроса ми е мога ли да изполвам програмата VAG K+CAN Commander.Любопитно ми е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:unsure:

БЛАГОДАРЯААААААААААА!!!!! :flehan :):lol::

малко е бъгава и постоянно запецва и се самоизключва ,но поне е нещо и мога по някакъв начин използвам кабела...

ако имаш и някакви иструкции за ползване (ей ,ама съм нагъл а??? :) ) 'ша пада черпене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯААААААААААА!!!!! :flehan :unsure::bia: :

малко е бъгава и постоянно запецва и се самоизключва ,но поне е нещо и мога по някакъв начин използвам кабела...

ако имаш и някакви иструкции за ползване (ей ,ама съм нагъл а??? :rolleyes: ) 'ша пада черпене :stupid:

бе ти го изтегли в Хага,осигури му покрив и работа като за начало...,пък чак тогава го черпи......Тя наглостта понякога е градивна......

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе ти го изтегли в Хага,осигури му покрив и работа като за начало...,пък чак тогава го черпи......Тя наглостта понякога е градивна......

:dance::bia:

ok!! кога тръгваш?? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за оффтопика само да попитам да не отварям друга тема.Аз имам VAG-COM кабел,въпроса ми е мога ли да изполвам програмата VAG K+CAN Commander.Любопитно ми е ?

и на мен ли е любопитно мога ли да ползвам ваг кан коммандера за връзка с ваг ком софтуер....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Някой може ли да ми обясни какъв тестер може да се купи, цени на кабели, с тях ли идва софтуера или отделно се купува? Кое е най добро за момента? Ще съм благодарен за обясненията, може и на Л.С.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...