Jump to content

Recommended Posts

Здравей,колега!

Поради тази причина, колкото и странно да прозвучи, винаги сме съветвали да се промива системата с чиста вода - това се прави обикновено преди смяната на стария радиатор с нов. Защото добавките за почистване на водната система са висококиселинни и от колеги - монтьори знам, че често водят до този резултат - съставките на добавката разяждат гумените пръстенчета между пластмасовите казанчета и металната пита на радиатора и той протича.

Не го пиша като оправдание, изказвам мнение, за да се избегнат повторни случки от този род.

Благодаря ти за подхода - достатъчно си коректен и почтен- нещо, което последно време рядко се среща- знаят, не знаят за какво става въпрос, хората нападат веднага, още преди да се получи диалог и да може да се установи причината за следствието и да се намери решение.

Кажи ми моля те BN1202AD ли сме ти продали?

Ще погледна с какво разполагаме в момента и ще ти направя по-голяма отстъпка,заради подхода!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 512
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В дилема съм. Ако б3 ката ще се продава, ще и взема нов радиатор. Но ще пиша допълнително за доуточнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Ауди 100 Авант, 2.0 16V, АСЕ, воден радиатор, мисля, че вашия номер е BN 1207 AD, OE No 4A0121251D. Наличност и цена?

Здравей,колега!

Ако колата е AUDI 100 IV 90-94 , 2.0I, ACE-Двигател ,Тип скорости :механични.

Това е вашият радиатор BN1207AD.

Имаме за момента и цената е 137лв.цена за клуба 116,45лв.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега!

Радиаторът за климатик с пълначка ли е?

Ако е без пълначка, ти трябва наистина BN7158AD.

Цената му в момента е 176 лв., цената за клуба - 149,60 лв.

Ако обаче има пълначка е друг модел, съответно с друга цена.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,бихте ли ми дали цена на воден радиатор за Audi 100 , 2.0 , 16V , 1994г. , ACE двигател , ръчни скорости , климатик . И да попитам има ли няколко варианта или е само един и като го поръчам да няма разминаване някакво ? Ако трябва по VIN-a да се търси .  Да не го разкарваме само София-Варна . Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега!

Моделът е един и е доста масов.

Разминаване не би следвало да има.

Ако, както казваш се стигне до разнасяне, то ще си бъде изцяло за наша сметка, както винаги е било.

Т,е отказ от пратката, отиване и връщане за наша сметка.

Предлагаме го в 2 варианта, като и от 2-та имаме ограничена наличност и мога да гарантирам срок на доставка до Варна до 2 работни дни от деня на поръчка.

Вариантите са:

-тайвански - 139 лв., цена за клуба - 118,15 лв.;

- NRF - 175 лв., цена за клуба - 148,75 лв.

Доставка до Варна - 4 лв.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей, би ли ми дал цена за воден радиатор и радиатор за парното за Ауди 80 1,9 TDI; модел 1994г; 1Z двигател; ръчна скоростна кутия; климатик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, би ли ми дал цена за воден радиатор и радиатор за парното за Ауди 80 1,9 TDI; модел 1994г; 1Z двигател; ръчна скоростна кутия; климатик

Здравей,колега!

Ако климатикът е фабричен, от водния радиатор имаме 2 варианта:

- китайски - 112 лв., цена за теб - 95,20 лв.

- FrigAir - 149 лв., цена за теб - 126,65 лв.

От парното имаме също 2 варианта:

- китайско - 17 лв. за теб

- FrigAir - 35 лв. за теб.

Ако прецениш и 2-та да ги вземеш от нас, ползваш по още 5 % отстъпка от всички цени.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, би ли ми дал цена за воден радиатор и радиатор за парното за Ауди 80 1,9 TDI; модел 1994г; 1Z двигател; ръчна скоростна кутия; климатикКолега

Колега, имай предвид,че от водния радиатор имаме вече само варианта на Frigair - 126,65 лв. за клуба.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имай предвид,че от водния радиатор имаме вече само варианта на Frigair - 126,65 лв. за клуба.

 

Поздрави!

Колега, нещо не прочетох добри отзиви за радиаторите на тази фирма, за разлика от ваште. За това се колебая още. Нещо трудно ти открих темата.

Редактирано от SunnyBoyF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, нещо не прочетох добри отзиви за радиаторите на тази фирма, за разлика от ваште. За това се колебая още. Нещо трудно ти открих темата.

Колега. всичките са наши и ги продаваме под марката BNR.

FrigAir са колеги от Италия.Заводът им е в Тайван.

Пазаруваме от един и същи завод, но техните си отиват в Италия с тяхното лого, нашите - с нашето.

Качеството е доста приемливо.

Освен това, ние търговците - поръчители на стоката казваме на заводите какво да произведат - дали да съблюдават само цената или да обърнат внимание и на качеството.

Един и същи завод е способен да прави и ниско и високо качество, зависи от това този, който му "поръчва музиката" какво иска от него.

Ние държим много на качеството, затова никога не се притесняваме да даваме писмена гаранция - нещо, което почти никой от колегите не прави.

За колегите, които са поръчвали от нас е ясно, че ние не държим на всяка цена да ни ставате клиенти.

Не сме от натрапчивите търговци, които агитират хората да ходят при тях, че ще се видят в ниски цени на топ качество.

Ако си уверен, че можеш да ни се довериш, идваш, ако не си - по-добре си намери наистина друг вариант,

Място за сърдене няма.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега. всичките са наши и ги продаваме под марката BNR.

FrigAir са колеги от Италия.Заводът им е в Тайван.

Пазаруваме от един и същи завод, но техните си отиват в Италия с тяхното лого, нашите - с нашето.

Качеството е доста приемливо.

Освен това, ние търговците - поръчители на стоката казваме на заводите какво да произведат - дали да съблюдават само цената или да обърнат внимание и на качеството.

Един и същи завод е способен да прави и ниско и високо качество, зависи от това този, който му "поръчва музиката" какво иска от него.

Ние държим много на качеството, затова никога не се притесняваме да даваме писмена гаранция - нещо, което почти никой от колегите не прави.

За колегите, които са поръчвали от нас е ясно, че ние не държим на всяка цена да ни ставате клиенти.

Не сме от натрапчивите търговци, които агитират хората да ходят при тях, че ще се видят в ниски цени на топ качество.

Ако си уверен, че можеш да ни се довериш, идваш, ако не си - по-добре си намери наистина друг вариант,

Място за сърдене няма.

 

Поздрави!

Поздрави!

Извинявай колега ако съм те обидил, не знаех че така стоят нещата. Аз на вас ви се доверявам и за това реагирах така (от незнание).

Понеже попита за климатика на колата - фабричен е. Поръчвам ги и двата радиатора.

Редактирано от SunnyBoyF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави!

Извинявай колега ако съм те обидил, не знаех че така стоят нещата. Аз на вас ви се доверявам и за това реагирах така (от незнание).

Понеже попита за климатика на колата - фабричен е. Поръчвам ги и двата радиатора.

В никакъв случай не си ме обидил,колега.

Винаги съм казвал, че с хората един търговец трябва да е почтен, да знаят за какво си дават парите, а и да имат избор.

Може да съм ти прозвучал малко приповдигнато, че последно време тичам много по еко и общественополезни дейности и така да се каже съм се вживял силно в ролята си .-))

Иначе нищо лично, даже много ти благодаря за доверието!

Ако с нещо можем да сме ти полезни, дори и със съвет за друга марка радиатор или части при колеги и каквото и да било - пиши, не се колебай.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случай не си ме обидил,колега.

Винаги съм казвал, че с хората един търговец трябва да е почтен, да знаят за какво си дават парите, а и да имат избор.

Може да съм ти прозвучал малко приповдигнато, че последно време тичам много по еко и общественополезни дейности и така да се каже съм се вживял силно в ролята си .-))

Иначе нищо лично, даже много ти благодаря за доверието!

Ако с нещо можем да сме ти полезни, дори и със съвет за друга марка радиатор или части при колеги и каквото и да било - пиши, не се колебай.

Поздрави!

Поздрави!

Изпратих ти на лично адреса, ако ти трябва и още нещо кажи. Имаме и Еконт и Спиди.

Приятна вечер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравей колега.

Интересувам се от радиатор воден за Ауди 80 Б3 1.6 бензин с ръчни скорости 1987г производство.

Цена,марка и още ли сте на Владимир Вазов?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.

Интересувам се от радиатор воден за Ауди 80 Б3 1.6 бензин с ръчни скорости 1987г производство.

Цена,марка и още ли сте на Владимир Вазов?

Здравей,колега!

Още сме си в същата база, да.

Би ли ми казал с климатик ли е колата?

Благодаря ти и поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не няма.

Здравей, колега!

Вашият радиатор е наличен при нас. Като можем да ви предложим две като качества:

- китайски - 70 лв., цена за теб - 59.50 лв.

- FrigAir - 98 лв., цена за теб - 83.30 лв.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер.Ще взема по-скъпия.Утре ще мина през Вас.

Благодаря.

Здравейте!

Ще ви очакваме!

Работното ни време е от 09.00 - 18:30 в делничен ден.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, колега

каква ли е цената за ауди а4 1.8т АЕБ 98

Здравей,колега!

Цената на какво?Воден радиатор, радиатор парно...

Питам, за да избегнем недоразумение.

 

Подрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...