Jump to content

Пружини за А3


uBaHoB

Recommended Posts

Колеги,искам да си сменя прожините.По специално предните.Искам да я вдигна малко колицата,че в това БГ е ужас по пътищата,а и идва зима и ще стане още по зле.Въпроса ми е как мога да разбера с какви пружини съм в момента?Четох няколко теми в форума,имаше една кадето пишеше,че си пишело отзад до резервната гума на някаква бележка.Въпросната бележка е имам просто тези синволи които бяха споментаи в темата ги нямаше (1ВА.....).Поразрових се в нета и видях ,че има няколко модела пружини (оригинални)за колицата(heavy,sport.....и т.н)Там бяха упоменати с незнам си колко зелени точки и незнам си колко бели едни такива,но и точки не намерих на пружините..Целта ми е да я вдигна 10-20мм.Видимо в момента е много ниска.Спирам е до един приятелтел до неговата 3ка,еми то се вижда с просто око ,че неговата е поне с 1 пръст по-висока.Като се има напредвид и,че аз съм с 195/65 гуми а той е с 205/60.

Редактирано от uBaHoB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На самата прУжина има точни с различен цвят. Това е кога.

Вдигни колата на крик и погледни под предния калник, дали ще видиш този цветен код.

Ако няма, значи някой си е играл с тези пружини, гледаш какви са ти оригиналните (като позлваш линка по долу) и слагаш такива.

А ето тук може да провериш кодовете от багажника http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=63027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...