Jump to content

Лампата за подгревните свещи свети - къде е проблема?


sweet_cveti

Recommended Posts

От вчера ми мига лампата за подрягаване на свещите. Проверих свещите, смених и горивен филтър и пак си свети. Кажете ми какво иска тая моята количка!! В книжката пише, че била с намалена мощност, което нищо не ми говори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера ми мига лампата за подрягаване на свещите. Проверих свещите, смених и горивен филтър и пак си свети. Кажете ми какво иска тая моята количка!! В книжката пише, че била с намалена мощност, което нищо не ми говори.

Вероятно имаш записана грешка в компютъра на мотора. Закачи я на тестер и вижте какво пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно имаш записана грешка в компютъра на мотора. Закачи я на тестер и вижте какво пише.

на там отивам защото току що ми светна и лампата за ESP. Мерси за помощта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това обикновено показва, че колата е в авариен режим...

Заведи я на диагностика :flipoff:

Е заведох я. Казаха ми че ми изгорял някъв датчик на спиратчаката и сега съм и без стопове. :rolleyes: И сега се търси това!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е заведох я. Казаха ми че ми изгорял някъв датчик на спиратчаката и сега съм и без стопове. :rolleyes: И сега се търси това!!

Ако иде реч за стоп машинка...отивай в Порше Бг не е много скъпа...мисля под 30 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за подгревните свещи какво ти казаха ?

Ами нямало нищо общо със свещите било от стопмашинката и това била индикацията че съм без стопове. Иначе днес я разглобихме и тя взе че проработи. Така че явно минах лекинко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нямало нищо общо със свещите било от стопмашинката и това била индикацията че съм без стопове. Иначе днес я разглобихме и тя взе че проработи. Така че явно минах лекинко.

Временно е решен проблема...очаквай скоро да се появи пак :birthday: и при мен беше така и след ремонта на стоп машинката, работи известно време и пак се скапа...така че го имай в предвид, че няма да минеш без нова стоп машинка....добре, че поне не е скъпа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...