Jump to content

Как се почиства таблото


birolino

Recommended Posts

Здравейте,колеги!

Искам да разбера с какви препарати се почиства таблото на АУДИ-то ми Б-3, което е с цвета на купето-бежово.Колицата е в перфектно състояние ,но германския джентълмен не е полагал особени грижи по вътрешният вид.Тук-таме има почерняло от прах и други мръсотии,които ме дразнят!Не искам да го правя на автомивка,защото старанието не е същото.Съгласих се само да ми изперат корите и седалките.Моля Ви, препоръчайте ми препарати за третиране и почистване-все пак рядко съм стрещал табло с цвета на купето на евтино АУДИ :)

Ето и снимчица-не подробна....

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2218/11...g7JIJfwG4qL.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1770/19...IpAPBRhCBQR.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има мокри кърпи за табло,ако не деистват пробваи с Аякса за прозорци и той ако не деиства,чак тогава с Меглиото/това е обезмаслител/,но след него задължително с мокър микрофибър забърсваш.И накрая някой препарат за табло,препоръчвам ти тези които са като мляко а не спрейовете.От този на Негрин съм много доволен/в Практикер им има продуктите/.Даже май имаха един препарат за почистване а друг за блясък,само че етикетите с превода са лепени едно към гьотере и много често не съответстват. Или на два различни продукта има един и съш превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пишеш Mafra в Гугъл и ще видиш къде в твоя град има представителство на фирмата, която е лидер в автокозметиката. Те имат препарат за дълбоко почистване на табло, след него се маже с едно мляко за подхранване.Професионално и пробвано лично от мен...успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...