Jump to content

регулиране на фарове на А3 2001г.


mario9900

Recommended Posts

Колеги имам питане за реголиране на фаровета на А3 2001г. целия фар интересуваме дали имат регалаж на ляво и на дясно или само на горе и на долу.

Всеки вика трябва да има да ама като им кажа хайде да ми покажеш каде е и хоп нямаго има две врътки за нагоре и надолу за късите една и една за дългите и толкова, а и една машинка която пак е само нагоре и надолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво сте ги видели двете врътки само че едната е за нагоре-надолу,другата е за наляво и надясно.

Няма реглаж на къси и дълги,регулира се целия фар :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво сте ги видели двете врътки само че едната е за нагоре-надолу,другата е за наляво и надясно.

Няма реглаж на къси и дълги,регулира се целия фар :blink:

Супер ама като завъртя въртешната се вдига/сваля само късите светлини, а като завъртя въшната вдига/сваля само дългите светлини.

Говоря за модела с целия фар с мигача вътре в него и с лупи на късите светлини :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с целия фар и ти казвам че няма как да регулираш къси и дълги,те са закачени на обща платформа така да се каже и следователно мърдаш ли единия се мърда и другия,но никога по отделно.

Може би се заблуждаваш в тъмното,че и аз хем ги знам и като се наложи да регулирам единия фар голямо въртене падна докато разбера коя врътка беше за нагоре-надолу и коя за на страни.

Най лесно се ориентирай по ел.машинката на фара,където е тя точно там е и ръчното нагласяне за нагоре-надолу,а в другия край на фара е за наляво-надясно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...