Jump to content

Лаптоп


Recommended Posts

Целата на задчата е да се избере Лаптоп за до 1000лв. Като ще се използва най вече за интернет. Няма представа коя марка да избера :) и кой модел те са много.

Редактирано от tishoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Целата на задчата е да се избере Лаптоп за до 1000лв. Като ще се използва най вече за интернет. Няма представа коя марка да избера :) и кой модел те са много.

Лаптоп или нетбук? Ако е второто - преди няколко дни си взех Lenovo S10e за 569 лв., нямам ядове с него. Ако е лаптоп - линк. Лично аз съм фен на Lenovo и HP.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целата на задчата е да се избере Лаптоп за до 1000лв. Като ще се използва най вече за интернет. Няма представа коя марка да избера :) и кой модел те са много.

Лаптоп :lol: чета сега класацията, но незнам към коя марка да се ориентирам :lol:

не мога да отворя линковете, на работа съм ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро си купих Asus K50AB - 999лв. Много приятно съм изненадан от него като параметри. За такава цена двуядрен процесор на 2,2GHz , 4GB ram , 512MB видео карта Ати HD4570, 250 GB хард. Мисля че трябва да му хвърлиш едно око. А и дисплеят е LED. А сега около празниците сигурно ще има и доста промоции та не бързай много ами огледай хубаво. Дано съм ти помогнал. :)

Редактирано от Dia14
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро си купих Asus K50AB - 999лв. Много приятно съм изненадан от него като параметри. За такава цена двуядрен процесор на 2,2GHz , 4GB ram , 512MB видео карта Ати HD4570, 250 GB хард. Мисля че трябва да му хвърлиш едно око. А и дисплеят е LED. А сега около празниците сигурно ще има и доста промоции та не бързай много ами огледай хубаво. Дано съм ти помогнал. :flipoff:

това ми хареса :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, търси да е задължително с процесор Intel Core 2 Duo и поне 3 GB RAM. :flipoff:

По-горе един колега е предложил Lenovo Thinkpad SL500, което като параметри е добро. :respekt: И ASUS Имат доста моделчета.

Редактирано от penmark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, търси да е задължително с процесор Intel Core 2 Duo и поне 3 GB RAM. :hilezh:

По-горе един колега е предложил Lenovo Thinkpad SL500, което като параметри е добро. <_< И ASUS Имат доста моделчета.

Благодаря колега :respekt: Защо да не е АМД?

какво ще кажете за този? http://audibg.com/forum/index.php?showtopi...p;#entry1034133

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

core 2 duo е истински двуядрен процесор

dual core е чикирики

те това е приказка <_<

Много ви балгораря :respekt:

а онова Т3200 какво ще да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те това е приказка <_<

Много ви балгораря :rolleyes:

а онова Т3200 какво ще да е?

купи си нов лаптоп от магазина с гаранция

не се занимавай с тъпотии

виж да е двуядрен да има 4 рам, да не тежи 25 кила и да има уиндоус7

изчакай да мине 19-20 декември да пуснат промоциите и взимай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купи си нов лаптоп от магазина с гаранция

не се занимавай с тъпотии

виж да е двуядрен да има 4 рам, да не тежи 25 кила и да има уиндоус7

изчакай да мине 19-20 декември да пуснат промоциите и взимай

Той за нов пита ве майка.

А Windows-a 7? Само той струва към 300 долара :rolleyes:

Не може ли с DOS да е лаптобът?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в моята практика (аз съм системен администратор ) съм се сблъсвал с доста лаптопи и за момента съм останал с убеждението , че HP са доста добри.

Като конфигурация търси нещо с не повече от 2 гигабайта рам ( DDR2- DDR3 ) , видекарта която не е вградена т.е. с чип на ATI или NVIDIA , харддиск около 250 гигабайта , също гледай да е около 17 инча , процесор Intel Core2Duo с тактова честота около 2 Ghz.

Това е само за ориентиране какви компоненти трябва да има лаптопа.

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купи си нов лаптоп от магазина с гаранция

не се занимавай с тъпотии

виж да е двуядрен да има 4 рам, да не тежи 25 кила и да има уиндоус7

изчакай да мине 19-20 декември да пуснат промоциите и взимай

Четеш ми мислите :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво г-н системен администратор. Препоръчахте идеалната конфигурация.

Колега в моята практика (аз съм системен администратор ) съм се сблъсвал с доста лаптопи и за момента съм останал с убеждението , че HP са доста добри.

В момента съм дал точно 8 HP-та за ремонт

Като конфигурация търси нещо с не повече от 2 гигабайта рам ( DDR2- DDR3 )

Защо? С какво пречи паметта? Защо да не е 3 GB?

видекарта която не е вградена т.е. с чип на ATI или NVIDIA

Ще обясниш ли защо? Човекът иска лаптоп да цъка в интернет. Няма да играе Crysis.

също гледай да е около 17 инча

А не е ли по-добре направо 23 инча и да тежи към 8 килограма?

Това е само за ориентиране какви компоненти трябва!!! да има лаптопа.

:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в моята практика (аз съм системен администратор ) съм се сблъсвал с доста лаптопи и за момента съм останал с убеждението , че HP са доста добри.

Като конфигурация търси нещо с не повече от 2 гигабайта рам ( DDR2- DDR3 ) , видекарта която не е вградена т.е. с чип на ATI или NVIDIA , харддиск около 250 гигабайта , също гледай да е около 17 инча , процесор Intel Core2Duo с тактова честота около 2 Ghz.

Това е само за ориентиране какви компоненти трябва да има лаптопа.

Поздрави !

Добре звучи, но ще минем бюджета и после ще трябва да си търся къде да спя :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни една анкета.

Аз купувам само lenovo и DELL.

Има предложения до 1000 лв и от двата производителя.

Има и едно от един колега на предната страница, което също е добро - DELL Vostro промоция в технополис

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво г-н системен администратор. Препоръчахте идеалната конфигурация.

В момента съм дал точно 8 HP-та за ремонт

Защо? С какво пречи паметта? Защо да не е 3 GB?

Ще обясниш ли защо? Човекът иска лаптоп да цъка в интернет. Няма да играе Crysis.

А не е ли по-добре направо 23 инча и да тежи към 8 килограма?

:steinigung:

Аре като много ги разбираш нещата от другите марки кажи "колко даде за ремонт"; за кво са 3 гъби рам на човека ( XP, Vista, Windows 7 колко памет заемат а ??? ); а за видеото се изказа като голяма компетенция- то нали с вграденото виждаш тва - онова и стига.

Моя е 17 инча и нещо не ми тежи 8 кила, но пък на такъв диспей може да се работи.

То както е тръгнало я направо му кажи да си вземе нетбук щот е с малък дисплей, тежи 700-900 грама и .... при сърфиране виждаш половин страница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...