Jump to content

Искам сам да си закача СД-то


Recommended Posts

Колеги Здравеите.И за много години.От бая време не ми се беше налагало да тарся разрешение на проблем,ама ето че пак ми се наложи,та купих си едно СД от 1 приятел много яко,(малко марката е неизвесна :respekt: ) обаче много добре се представя,та въпросното сд има стандартните букси и като го свържа пеят само предните говорители и бас касата която аз съм сия слагал,та въпросът ми е как да накарам и задните колони да запеят и за малко да забравя аудито е комби 1998 а4 и от зад във багажника във ляво има 1 или 2 колони които стабилно си думкат.Та трябва ли да се купува някаква букса,защото изчетох бая от форума,ама или не съм видял нещо или няма такова описание на тази интервенция.Благодаря предварително :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това написаното не ми става нищо ясно. Направи една снимка на буксата която имаш и на СД-то. Буксата влиза ли? Ако да, не ти трябва друга. Ако не,....еми то е ясно. Свързването ако незнеш как, по добре отиди някой да ти го свърже. Каквото и да те посъветвам, пак има какво да се обърка и да си осложниш живота. Не съм ти близо, така че не мога и да ти помогна. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здрасти колега,

и аз имах такав проблем, отиваш при някои маистор да ти върже оригиналната туба която е в багажника и задните колони кам евро-буксата и всичко ще си сфирне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,

и аз имах такав проблем, отиваш при някои маистор да ти върже оригиналната туба която е в багажника и задните колони кам евро-буксата и всичко ще си сфирне.

Parvo izvinqvam se 4e pi6a latinica aam tozi komp e an edin fr i nqma flex type. Mi dobre kolega i az mislq taka ama zad CD to ima 4 buksi deto neznam za kakvo sa apak ne6ta da maham ne6to deto 6et e vajno za6toto kogato sam patuval iz planina se poqvqva edno s barometar i nqkvi opcii na displeq na radioto ama kato ne m urazbiram nemojah da brakna vatre ;) ama moje i da se nau4a :D:D a tova dali moga da is go napravq sam ili se rejat kabeli ili te buksite si stavat :? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега!!!

ами ако всичко с буксите е наред и си сигорен че няма интервенций по окабеляването на колата гоогула може да помогне и книжката на колата отзат.

виж си намери и схемичка на CD-то и нещата ще станат .

ако не си сигорен според мен не си прави експерименти с окабеляването да не си навлечеш проблеми ,а ми си плати като попче. 10- 15 кинта не мисля че си залужават главоболията и нещата който могат да станат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Здравеите.И за много години.От бая време не ми се беше налагало да тарся разрешение на проблем,ама ето че пак ми се наложи,та купих си едно СД от 1 приятел много яко,(малко марката е неизвесна :) ) обаче много добре се представя,та въпросното сд има стандартните букси и като го свържа пеят само предните говорители и бас касата която аз съм сия слагал,та въпросът ми е как да накарам и задните колони да запеят и за малко да забравя аудито е комби 1998 а4 и от зад във багажника във ляво има 1 или 2 колони които стабилно си думкат.Та трябва ли да се купува някаква букса,защото изчетох бая от форума,ама или не съм видял нещо или няма такова описание на тази интервенция.Благодаря предварително :)

А касата как и къде си я свързал?Има ли външен усилвател или си я вързал към касетофона?

Преди това оригинална музика ли имаше?Ако да кой модел?

Имаш ли Bose?

Най-вероятно предните колони се захранват от касетофона,а задните и баса в багжника имат отделен усилвател.

Просто не си му подал сигнал и командване и затова не свирят.

Ако не знаеш модела на касетофона,покажи снимки на буксите.

А буксата за колоните,която сега е включена в ЦД-то с 4 или 8 пина е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...