Jump to content

Ауди А3 ....


Sarov

Recommended Posts

здр. на всички. Искам да попитам Ауди А3 1.9 ТДИ 110 коня, с предно предаване, дали има авт. блукаж на диференциала? И другото което ме интересува дали турбото при тези двигатели е с променлива геометрия?

Благодаря предварително :lol::flipoff::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай година на производство и букви на двигателя (От големият талон или лепенка отзад в багажника около резервната гума). :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай година на производство и букви на двигателя (От големият талон или лепенка отзад в багажника около резервната гума). :respekt:

година 1999-2001 а за буквите няма значение, просто ако има такива двг с блукаж и с променлива геометрия, смисъл при кои двг на 1.9 ТДИ има такива така да кажа "екстри", а също помпа дюза имат ли 1.9 ТДИ 110 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помпа-дюза няма (110к.с) но 1.9TDI има ...

И си оправи правописа както и право-изказа на изреченията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TDI 110к.с. е с променлива геометрия, за блокаж мисля че няма. ESP може да има, но то е различно от блокаж. И не е лошо малко да прочетеш правилата защото темата ти е много зле пусната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TDI 110к.с. е с променлива геометрия, за блокаж мисля че няма. ESP може да има, но то е различно от блокаж. И не е лошо малко да прочетеш правилата защото темата ти е много зле пусната.

Ок. Мерси за информацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помпа-дюза няма (110к.с) но 1.9TDI има ...

И си оправи правописа както и право-изказа на изреченията.

За 1.9 ТДИ знам, че има с попма-дюза, но специално ме интересуваше за 110 к.с дали има. За правописа си видях грешките <_<:(:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...