Jump to content

Продавам Аudi CHORUS


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ами Батка,аз ако съм може да си сложа СД само оригинално от ауди и да свети червено,а на него цената не е 99лв ,а 200лв :steinigung:)) От другите по 100лв никога няма да си сложа,просто въпрос на вкус и този Chorus e за А4 2001,2002,2003 и командва и СД чейнджър,по широк е от стандартните касетофони ауди concert,но това са неща,който ги разбираш само когато ти се наложи да търсиш:hilezh:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Ами Батка,аз ако съм може да си сложа СД само оригинално от ауди и да свети червено,а на него цената не е 99лв ,а 200лв :2gunsfiring_v1:)) От другите по 100лв никога няма да си сложа,просто въпрос на вкус и този Chorus e за А4 2001,2002,2003 и командва и СД чейнджър,по широк е от стандартните касетофони ауди concert,но това са неща,който ги разбираш само когато ти се наложи да търсиш:)))

Отлична бележка,колега!Моята барака като я купих беше с оригиналния chorus и bose озвучение.Много му се кефех ама се сговни врътката за звука(както на повечето такива модели).Сега съм сложил едно СОНИ което просто ми попадна на добра цена и горе долу свири ама не е онова което беше замислено в първоначалния вариант от бай германец! :)

Редактирано от plamen.b
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,даже цената е ниска,защото това са модули за първоначално вграждане в Ауди и много трудно се намират,аз преди време мислех да си продавам Концерт-а 2 със СД,поставих за проба едно Сони и цялата визия се развали на централната конзола

п.с да не говорим че,модела на колегата е по-лесен за ъпгрей за слушане на мп3

успех колега,да се счита за ъп

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...