Jump to content

Кора под двигателя


bulman

Recommended Posts

Здравейте колеги,

след поредния сняг установих че от кората под двигателя е останало едно парче колкото педя. Та ще трябва да я сменям. В порше до колкото разбрах са около 300 лв и май като краен вариант от там ще я взимам (колкото и да не ми се дават толкоз пари за една пластмаса)

Намерих и няколко сайта който продават някакви чешки кори за около 90 лв дори имат и кората под скоростите.

Ето и сайтовете:

Сайт 1

Сайт 2

Та някой ако е купувал от тези сайтове или може да помогне от каде да си намеря добра кора ще съм много благодарен

Благодаря Ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

след поредния сняг установих че от кората под двигателя е останало едно парче колкото педя. Та ще трябва да я сменям. В порше до колкото разбрах са около 300 лв и май като краен вариант от там ще я взимам (колкото и да не ми се дават толкоз пари за една пластмаса)

Намерих и няколко сайта който продават някакви чешки кори за около 90 лв дори имат и кората под скоростите.

Ето и сайтовете:

Сайт 1

Сайт 2

Та някой ако е купувал от тези сайтове или може да помогне от каде да си намеря добра кора ще съм много благодарен

Благодаря Ви предварително

ето още 1 сайт с железни кори:

http://www.prospeed.bg/bg/products/4192/0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се е говорило за тези кори. Аз карам 4 години без такава само че бензинова кола без проблем. От много време се чудя и умувам дали да си купя но ако го сторя както викаш ти в снеговете да ми провисва, защото това знам ще стане :dance: дали си заслужава ??

Плюсовете са,че ще загрява по-бързо и ще е по-безшумна. Обаче като гледам по мене си бързо бързо колко бързо да загрява :hilezh: при 0 градуса за околу 4 километра си отива към 90-то градуса. Единственото за което евентуално ще се навия да си купя желязна е, че като карам по чукарите в балкана ще ми е защитен двигателя от малките камъчета.

Друг вариянт е тези желязните за тях незнам дали ще провисват нямам наблюдение.

Редактирано от Lex_Luthor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес реших проблема с купуването.Запуках я с нитачката и подцинкована ламарина.Ей ся вече ако се счупи сменям марката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ся вече ако се счупи сменям марката

ооо задължително, мен днеска ми изгоря едната крушка на номера и ше сменям марката и аз :flipoff::o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...