Jump to content

Audi A3 1.8 20V 125hp /LPG/Problem


BioHazarD

Recommended Posts

Здравейте,

Колата не върви нормално.Като подам газ няма плавно ускорение ,ами е на тласъци, ту "захапе малко" , ту не . Имах съмнение за свещите - смених ги. Може би да е кабелите незнам. Този проблем го прави както на газ така и на бензин.Не го прави веднага след като я запаля ,ами като загрее малко(за градусите не мога да кажа точно). Няма значение как подавам газ ,прави го и като и дам много малко газ ,и като натисна педала рязко до долу.Прави ми впечатление,че като натисна педала рязко до долу се чува едно еднократно чукане от лявата страна ,някъде около армортисьора ,незнам точно,но там ми се струва и то не е секи път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имате цели 10 мнения в прекрастния ни форум. Толкова ли не обръщате внимание, къде пишете?

Джокер - Ремонти, Консумативи, Сервизи, Тунинг > А3 / А4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на VAG-COM закачи ли я да видиш дали има записани грешки в компютъра? Това, че прави мизерии като загрее малко ми говори за сдухан датчик. Провери грешките иначе няма как да помогнем :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на VAG-COM закачи ли я да видиш дали има записани грешки в компютъра? Това, че прави мизерии като загрее малко ми говори за сдухан датчик. Провери грешките иначе няма как да помогнем :lol:

Todir , извинявай , но също ме интересуваше и къде мога да отида да я закачат на компютър . Става въпрос за София . И ако знаеш долу-горе какви пари е . Благодаря предварително :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избери си сервиз от тук http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=3389

Или може да отидеш и при The_Machine http://audibg.com/forum/index.php?showuser=11708

Той е добър газаджия и прави и диагностика. Мисля около 15 лв. е цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...