Jump to content

Recommended Posts

Телефона е отличен, на по-малко от 2 часа разговори е.Пълен комплект, книжки, зарядно, калъф, слушалки ...

Работя с куриери за цялата страна.

Причината за продажбата на телефона е че не можах да свикна с него, предпочитам да си ползвам стария телефон с тъч-а :flehan:

klz1273139078a.jpg jdv1273139089o.jpg bfi1273139101p.jpg opt1273139114i.jpg bwy1273139123s.jpg bfi1273139136l.jpg arx1273139145s.jpg bfi1273139155b.jpg klz1273139165d.jpg

характеристики на телефона - http://www.gsmarena.com/nokia_e66-2426.php

лайтайм на телефона :

opt1273139475i.jpg

цена за форума 260 лева

за контакти :

0888 23 789 1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефона е отличен, на по-малко от 2 часа разговори е.Пълен комплект, книжки, зарядно, калъф, слушалки ...

Работя с куриери за цялата страна.

Причината за продажбата на телефона е че не можах да свикна с него, предпочитам да си ползвам стария телефон с тъч-а :rolleyes:

klz1273139078a.jpg jdv1273139089o.jpg bfi1273139101p.jpg opt1273139114i.jpg bwy1273139123s.jpg bfi1273139136l.jpg arx1273139145s.jpg bfi1273139155b.jpg klz1273139165d.jpg

характеристики на телефона - http://www.gsmarena.com/nokia_e66-2426.php

лайтайм на телефона :

opt1273139475i.jpg

цена за форума 260 лева

за контакти :

0888 23 789 1

цена за форума 260 лева ТИ НЕщО ЕБАВш ЛИ СЕ Я ВИЖ ТУК - http://www.mobilebulgaria.com/obiavi/view....0&id=614055

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти случайно да забелязваш Lifetimer-а на телефона? :hilezh: Той е буквално нов!!! Да не говорим, че е страхотен телефон и си заслужава всяка стотинка от тези 260 лева. Всеки продавач сам си определя цената и щом не ти харесва просто подмини обявата :)

Успех с продажбата колега! Имам такъв телефон от година и половина и съм изключително доволен ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти случайно да забелязваш Lifetimer-а на телефона? :) Той е буквално нов!!! Да не говорим, че е страхотен телефон и си заслужава всяка стотинка от тези 260 лева. Всеки продавач сам си определя цената и щом не ти харесва просто подмини обявата :)

Успех с продажбата колега! Имам такъв телефон от година и половина и съм изключително доволен :bia::)

А ти слу4айно да забелязваш 4е тази нокиа е втора употреба,а и за тия пари има каде,каде по добри нокииии.за това си прав всеки си знае цената,ама тази е прекалено висока,особено сега в тази криза,аз ли4но бих се замислил на 200лв. но за 260лв.трудна работа,но все пак за всеки влак си има пътници :bia::bia::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Принципно отворих темата, за да напиша че телефона се сваля от продажба, защото така и така реших приятелката ми да го ползва, не че я интересуват екстрите и т.н., но ще има един прятен телефон за ползване с кеф ...

Приятелю, виж к`во ш`ти кажа, такива оферти за телефони с по 21 месеца гаранция и сякфи шъшкании не ми ги обяснявай. 1 на 10 обяви е реална от тия дето ги гледаш и ги мислиш за мноооУУУу Убаи.Аз ако искам ей утре ще ида да ми напишат 1 гаранция има познати повярвай ми и то не само в една верига, ми ти кво ше праиш като идеш и ти кажат че тая гаранция не съществува, защото историята познава такива случеи.Принципно на продукт 2-ра употреба да търсиш гаранция си е смешно, мен тия работи принципно не са ме интересували.

И прочети правилата на форума, че не е мн. приятно да виждаме, след натискане на бутона "отговор" по половин страница с вече написани неща, че да стигнем до твойте мъдри мисли.

Ай със здраве, заключете темата, че туко виж пак някой компетент ми каже на къде да си накланям оная работа.

ПП.И ся не почвай да се заяждаш, аз не влизам да ти сера по обявите. И "слу4айно" забелязвам, "4е" тази нокия е втора употреба и случайно забелязвам, че има 2 часа разговори направени на него.Ти на 200 лева като ще се замислиш, като нямаш стотинки, по-добре не се обаждай и пък кви толкова телефони има за 260 лева?Я сподели за някой супер мега як телефон за тия пари да ида да си го зема?

Редактирано от Михаил Радославов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в край на сметка всеки сам си решава, приятелката се радва сега ... аз се радвам, всички дружно сме щастливи в условята на криза бйахахахахахх

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Михаиле твоя бил скъп - ами неговите какви са :)

колега илияна - не си прав въобще.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=73702&hl=

alexvan тези моите са на тези цени преди 3 месеца,а да ти кажа,ПРОДАДЕНИ СА. :lol::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП.И ся не почвай да се заяждаш, аз не влизам да ти сера по обявите. И "слу4айно" забелязвам, "4е" тази нокия е втора употреба и случайно забелязвам, че има 2 часа разговори направени на него.Ти на 200 лева като ще се замислиш, като нямаш стотинки, по-добре не се обаждай и пък кви толкова телефони има за 260 лева?Я сподели за някой супер мега як телефон за тия пари да ида да си го зема?

Виж сега Михаиле не се зяждам,ти си прав за себе си,аз за мене си.за супер мега як телефон за 260лв.няма,освен някоя реплика.стотинки нямам имам само хартиени. :lol::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...