Jump to content

Продавам Audi A4 Avant, 11.1999, 1.8 125к.с.


Recommended Posts

Много запазена, перфектно техническо състояние, тъмно син металик, реални 116,800 км.

Внесена от Италия 06.1995 на 88,000 км - сервизна книжка.

От три години е втората кола в семейството и почти не е излизала от София, затова е на толкова малко километри.

Екстри

- Климатроник

- 15" лети джанти с летни гуми, допълнително още 4 зимни гуми без джанти

- Кожен спортен волан

- 4 ел.стъкла

- Ел. огледала - подргяване и регулиране

- 4 Airbag-а

- ABS

- CD MP3

- Аларма

- Автокаско

- Газов инжекцион на BRC (1760лв струва поставянето), никаква разлика във вървежа газ/бензин

Цена 7600 лв.

Тел. 0888 258 130

post-547-1273672460.jpg

post-547-1273672466.jpg

post-547-1273672470.jpg

post-547-1273672475.jpg

post-547-1273672481.jpg

post-547-1273672489.jpg

post-547-1273672493.jpg

post-547-1273672497.jpg

Редактирано от rolin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много запазена изглежда! колкото и немислимо да звучи, тази може и да е на реални километри! тъй като 99% съм сигурен в 230-те к км на моята, тази изглежда определено под 200к!

Вярвате или не наистина има хора, които си карат малко колите! Аз за 3 години съм 32к км .... Просто я ползвам само през уикенда!

Редактирано от fx rookie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много запазена, перфектно техническо състояние, тъмно син металик, реални 116,800 км.

Внесена от Италия 06.1995 на 88,000 км - сервизна книжка.

От три години е втората кола в семейството и почти не е излизала от София, затова е на толкова малко километри.

Колега годината на вноса - май си е пообъркал.

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай вина на двигателя и годината според него. Дали не си объркал годината на производство? Защото според мен тая кола е ~98-ма година. И това не е спортен волан.

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай вина на двигателя и годината според него. Дали не си объркал годината на производство? Защото според мен тая кола е ~98-ма година. И това не е спортен волан.

Не съм казвал нищо за година на производство. В обявите винаги се дава месец и година на първа регистрация. Колата е преди фейслифта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казвал нищо за година на производство. В обявите винаги се дава месец и година на първа регистрация. Колата е преди фейслифта.

само да ти вметна,че наща беше същата и беше 98-а.Има ги тия мелези с новото табло,волан,(по-новия АДР) и със старите фарове,климатроник :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е новата 6-ка?

Ами екстра е А6-ката, няма никви грижи, но то и никви километри не съм навъртял още. Тъкмо посвикнах как да карам автомата, така че да не ме дразни. На дълъг път определено е по-добре от А4-ката, на градско по-скоро проблемна, че си е големичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как изглеждат шофьорската седалка и педалите.

Абе някой знае ли защо не ми позволява да прикачвам повече снимки? И не знам как да изтрия снимки, които съм прикачвал преди (ако това е проблема).

post-547-1273946100.jpg

post-547-1273946110.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова цена 7400 лв.

Пак нещо не мога да се ориентирам - как да оправя цената в първия пост?

освен цената и годината си объркал май колега!

последно 95 или 99 е?

тук си писал, че е 99 http://www.mobile.bg/11273677383046555 ?

добра е колата!

Редактирано от krasi85_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен цената и годината си объркал май колега!

последно 95 или 99 е?

Колата е ноември 1999 година. Внесена е 2005.

Би било малко нагло да искам тия пари за кола 1995.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко банален въпрос, но какъв разход газ дава в София?

Като ми беше основен автомобил преди 3 години, помня даваше 10-15% по-висок раход на газ отколкото на бензин. Газаджиите ми казаха, че могат да я нагласят да гори колкото на бензин, но тогава ще се усеща разлика във вървенето. Мисля, че със сегашните цени е доста по-евтино да караш газ, отколкото дизел, особено на извънградско.

От доста време колата се кара само в София, на супер кратки разстояния - 1 до 3 км, тя половината от времето си гори бензин и е супер трудно да засечеш разход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...