Jump to content

Климатроника не работи коректно


yovko

Recommended Posts

Колеги от 1-2 месеца забелязвам следния проблем. Като тръгна с колата климатроника си работи идеално - духа си студено. След известно време 10 мин а някои път и 1 час почва да духа топло от лявата страна. Усилвам климатроника на 29 градуса и пак го намалявам на 21 и се оправя веднага но ако не направя тази процедура яко духа топло. Днес ходих на сервиз там закачиха един комп и наистина излизат стойности от лявата страна 83 градуса в дясната 20-30 градуса а в средата 5 градуса че духа климатроника. Като направя усилване и после намаляне на желаната температура се оправя за известно време и след това отново същия проблем както си духа от всякаде хладно и изведнаж от ляво жега. Някой срещал ли е подобен проблем. В сервиза неможаха да ми кажат нищо така на бързо предложиха ми да оставя някои ден колата за по дълго време. Колата е А6 2005.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега само предполагам или някойя клапа или датчика, който следи темпа от тази страна ти прави мизерий.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
И при мен имаше подобен проблем може да прочетете тук:

http://classifieds.audiworld.com/showprodu...date/1248813958

След смяната всичко си е ок

Вчера ходих при един специалист и каза че проблема е в електро магнитните клапи

така като гледам на снимката номер 4

но още чакам за цена

Имате ли идея от каде мога да ги намеря тънко

На линка които си ми пуснал са 150 $

Дали мога да се доверя да си ги купя от там

http://classifieds.audiworld.com/showfull....=b_A6E11724.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще може ли да ми кажеш от коя морга да ги попитам дали имат дриги и колко мангизи.

Как си сигурен че часта няма да е дефектна пак

Предполагам търсиш по нова година да е колата но да питам все пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте колеги, блокирала е клапата за смесване на топъл и студен въздух за лявата част на климатроника.

Моля някой който знае къде се намира въпросната и как може да се отстрани проблема да помогне. Искам да уточня, че става въпрос само за студения въздух от компресора, т.е. от дясно духа много студено, а пред мен дори на lo, максимално до хладен въздух. Няма разлика в ляво дори и при включване на рециркулация.

Благодаря предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сега с климатроника всичко си е ОК.

Електромагнитната клапа се оказа.

http://classifieds.audiworld.com/showproduct.php/product/1554/cat/22/date/1248813958

Много благодаря за помоща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...