Jump to content

Продавам Kawasaki KLX300-R


Recommended Posts

Продавам го защото си счупих ръката много грозно и изгледите скоро да го карам отново из родните балкани са нулеви.Мотора е регистриран за първи път септември 99г,купих го от един англичанин който му е първия собственик.Като цяло е в чудесно състояние и е перфектен за каране из гори и планини.Двигателя е 300сс,четеритактов с 4 клапана и два разпределителни вала,водно охлаждане-43коня.Мотора е R модификация което означава,спортен олекотен с повишена мощност.Няма стартер и акумолатор а резервоара е пласмасов,всичко това с цел олекотяване,тежи 105кг а нормалният КЛХ 123.За човек като мен който тежи колкото мотора това беше чудесно защото където и да отида винаги мога да го хвана отзад и да го завъртя на където трябва,който е карал по горите ще ме разбере.Ауспуха е FMF PowerCore 4,перфектен звук +още мощност.Веригата и пиньоните са Renthal,веригата е О-рингова което ще рече че на всяко звено има едни гумени О пръстени които не позволяват на прах и кал да влизат в ролките,пиньоните изглеждат нормално без следи от износване.Ръкохвтките за съединителя и предната спирачка са ASV нечупещи се,обръщат се напред ако падне мотора с цел да не се счупят и да не откъснат някой пръст на моториста,също има и предпазители за ръцете Polyplast.Понеже заводско няма табло,англичанина му е сложил дигитално http://trailtech.net/motorcycle_vapor_kits.html ,показва скорост,обороти изминато разстояние и температупа на водата и въздуха.Всичко изброено до тук е слагано допълнително и ако някой си направи труда да провери ще види че само тези неща са една хилядарка,мотора просто е много направен и супер многи ме е яд че не мога да го карам.С обърната предница е което нямам идея какаво значение има но гледам че чистите кросови мотори са така,гумите са в много добро състояние,задната си е чисто ендуро гума а предната е комбинирана за черно и асфалт.Накладките са до средата,в началото помислих че са за смяна но се оказа че оригинално са дебели 1см и има още много живот в тях. Друго не се сещам,ако имате въпроси питайте.Обявен е по сайтовете за 3900,за хора от форума цената ще бъде 3500.Искам да го дам на някой който ще му се радва и ще го кара и подържа както до сега.Честно ви казвам не ми се продава но просто няма какво да го правя+жена ми която ми къса нервите да го махам.Това е,ако не го вземе някой ще стои на село и ще събира прах.Усещането е гадно,все едно да имам S2 в гаража и да не мога да го карам.Успех на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...