Jump to content

настройка на ТАП ?


Recommended Posts

Привет на всички , днес си взех ТАП от Runel-Tech има си и ръковоство как да се извърши настройката , НО на колко градуса трябва да се настрои предварението за оптимални резултати на ауди Б4 2.0 115к.с. АБК .Предваритено Ви благодаря :icon_arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На какво караш газ или метан защото има разлика :bia: ? Ако си на газ (пропан-бутан) 3-5С предварение е оптимално според мен.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на газ съм , имах голям разход - смених изпарител с БРЦ и сега ми падна на 15/100 в София което е добре , но няма динамиката като на бензин ... колегата Radi_B4 ми е понаправи да върви но и той ми препоръча да си взема такова , та затова ми се иска да знам на колко да го наглася - но ще пробвам първо с 5 както пишете :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зравеите колеги.Аз имам метан на колата и тап ланди-ренцо на колко градоса трябва да е настроен за да работи колата наи добре: двигателя е 2.0 16V Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на предната 2.0 АВТ мотор бях на 6,5 градуса и беше добре,сега го местя на ACE но ще видим колко ще му е неоходимо,това зависи от центровката ти на бензин каква е,ако си прочел в упътването пише ,че трябва да се направи първо центробката на бензин и от там на татък се задава предварението на газта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е 6С на бензин, за газ (АГУ) още 4-5С, т.е. около 10С общо трябва да е предварението. За метан е друго обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...