Jump to content

Някакъв постоянен аз под волана на АУДИ80 91год!?!?!?


vankostrong

Recommended Posts

Днес кофти ден за моето ауди80. :respekt:

Сутринта влизам в колата ключвам на контакт и нито една лампа по таблото не светва!Викам си гепиха тоя път акумолатора-Да ама не като завъртях и колата запали!Оказа се че имам изорял препазител в таблото- смених го и нещата мирясаха.Покарах днес насам на там и няма проблеми.

Тази вечер друг номер.Влизам в колата и се чува съвесем тих звук от към таблото.Когато подадах контакт- звука се усили доста -иначе всичко си работи запалих всичко си е Ок само дето се чува този звук.Как да го опиша незнам.

Значи когато колата е на контакт или със запален мотор звука се чува ясно и не е много силен на половината на силата е на звука които се чува когато забравя включени фаровете.Когато не е на контакт колата пак се чува но е съвсем съвсем слаб- трудно доловим.

Започна да се стъмнява и нямаше как да отварям вече под таблото да търся какво е това дето издава този звук?!

Накакви идей да имате които да са ми полезни когато утре го атакувам с комплект отверки и мултицет :)

Сбъркал съм заглавието на темата и няма как да го редактирам :gut:

Редактирано от vankostrong
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си релето на мигачите.Имах подобно жужене в релето и се оказа копчето на аварийните.Бяха зацапани контактните пластинки вътре в самото копче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...