Jump to content

Стартер за А4 1.8 бензин 1996-та


borisovich

Recommended Posts

Колеги моля за съвет!

Преди няколко дни контактния ми ключ явно е задържал и така карах няколко километра при странен шум под капака и после забелязах че нещо дими. Оказа се стартера. Утре ще я ремонтирам а майстора към когото се обърнах ми каза, че най вероятно стартера е заминал. Ориентира ме към цена от 170 лв за рециклиран.

Някой може ли да ми каже какви са цените за нов, на втора употреба и на рециклиран. Това 170 лв за рециклиран стартер за 14 годишна кола ми се струва много. За това и питам ... да не би да се опитват да ме сапунисат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега преди около година и половина моя стартер умря геройски и за пълен ремонт или рециклиране ми взеха 90лв колата е б3 90г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля за съвет!

Преди няколко дни контактния ми ключ явно е задържал и така карах няколко километра при странен шум под капака и после забелязах че нещо дими. Оказа се стартера. Утре ще я ремонтирам а майстора към когото се обърнах ми каза, че най вероятно стартера е заминал. Ориентира ме към цена от 170 лв за рециклиран.

Някой може ли да ми каже какви са цените за нов, на втора употреба и на рециклиран. Това 170 лв за рециклиран стартер за 14 годишна кола ми се струва много. За това и питам ... да не би да се опитват да ме сапунисат.

Объркал си сектата пич ;) . Объркал си и рейса ... :) (Твоя автобус е А4 не 80). Объркал си и раздела. Има си тема за А3/А4, толкова ли беше сложно... Това е раздел 80/90/Coupe, а не А3/А4 раздела. Дано вдена от толкова пъти повтаряне на едно и също нещо. Абе .... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...