Jump to content

след пране на седалките проблем с бордовия компютър


Kissman

Recommended Posts

Колеги,колата ми е А4,Б6,2002,бях на автомивка преди 2 дена,миха я навсякъде,изпраха ис едалките като са свалили само на задната долната част без облегалката и са я мили с пароструйка,прали са и мокетите под стелките и т.н. Прибрах се нормално,на седващия ден не я карах никъде и когато слязах днес и запалих компютъра ми беше като ошашавен-показваше какви ли не проблеми с датчици-проблеми с спирачки,проблеми с малското,даже и бензин показаваше че нямам....притесних се много.Какво да направя-дали мога да я карам така,ще се оправи ли от самосебе си ако я оставя на слънце с отворени врати да изсъхне.....ох,незнам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,колата ми е А4,Б6,2002,бях на автомивка преди 2 дена,миха я навсякъде,изпраха ис едалките като са свалили само на задната долната част без облегалката и са я мили с пароструйка,прали са и мокетите под стелките и т.н. Прибрах се нормално,на седващия ден не я карах никъде и когато слязах днес и запалих компютъра ми беше като ошашавен-показваше какви ли не проблеми с датчици-проблеми с спирачки,проблеми с малското,даже и бензин показаваше че нямам....притесних се много.Какво да направя-дали мога да я карам така,ще се оправи ли от самосебе си ако я оставя на слънце с отворени врати да изсъхне.....ох,незнам

някои познавачи ме насочиха към комфортния модул,той бил под мокета на шофьорската седалка и лесно се мокрел....вероятно е станало така,но ако е той знаете ли как да стигна до него,какво представлява и дали мога да го подсуша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво общо има комфортмодула с бордкомпа но не е добър този воден ефект.

Най-добре е да изключиш тока (акумулатора) и да я оставиш на слънце. Ама то и слънце няма.

Може конденз да е събрала в таблото. Кофти история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...