Jump to content

Проблем изгубен контактен ключ


vladetelia

Recommended Posts

Здравейте,значи проблема ми е следния:изгубих си ключа, а нямам резервен и ключара ме пита за някакъв пин код на имобилаизера, а пък аз не го знам.Въпроса ми е дали мога да го видя от някъде или евентуално по някакъв начин да го намеря.Колата е А4 97г. АЕБ.Също каза , че ако го нямам пина цената за нов ключ отива над 200лв. , ако евентуално станело. :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,значи проблема ми е следния:изгубих си ключа, а нямам резервен и ключара ме пита за някакъв пин код на имобилаизера, а пък аз не го знам.Въпроса ми е дали мога да го видя от някъде или евентуално по някакъв начин да го намеря.Колата е А4 97г. АЕБ.Също каза , че ако го нямам пина цената за нов ключ отива над 200лв. , ако евентуално станело. :stupid:

Евентуално в Порше могат да ти го извадят срещу такса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! И аз имам един ключ само, скоро бях до един ключар и ми каза 70лв за нов ключ, още не съм извадил. Каза ми също, че ако го изгубя този цената отива на 240лв+ лоша работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един приятел ключар.ще ти премахне имобилайзера и ще ти извади ключ,ако искаш ще ти дам телефона му.

поздрави

Опа сега видях че не си от София,а момчето е от там

Редактирано от Bobo Quattro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един приятел ключар.ще ти премахне имобилайзера и ще ти извади ключ,ако искаш ще ти дам телефона му.

поздрави

Опа сега видях че не си от София,а момчето е от там

Ок. мерси все пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,значи проблема ми е следния:изгубих си ключа, а нямам резервен и ключара ме пита за някакъв пин код на имобилаизера, а пък аз не го знам.Въпроса ми е дали мога да го видя от някъде или евентуално по някакъв начин да го намеря.Колата е А4 97г. АЕБ.Също каза , че ако го нямам пина цената за нов ключ отива над 200лв. , ако евентуално станело. :hilezh:

Сваляш ключалката от вратата и имобилайзера и ми ги пращаш по еконт.Ще ти направя ключ с чип и едни обикновен без чип.Ще ти дам цена на л.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добра оферта сега остава само да кажете стана ли схемата за да знам , защото и аз съм с 1 ключ и ако го загубя направо да търся колегата от перник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

колеги от 1 седмица съм собственик на А3 1.8 125 5V проблемът ми е следният имаше си аларма оригиналната, обаче в един прекрасен ден спря да има аларма централното си работи обаче трябва с ключа в ключалката, казаха ми че биля изгубила някакъв код на имобилаизера та някой може ли да ме посъветва какво да праявя и дали мога сам да отстраня проблема или трябва да ходя да ме поодрусат малко? Благодаря предварително на отзовалите!!!

ПС Извинявам се на колегата че използвам неговата тема! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...